Nadchodzi Lexus F Performance Coupe

Nadchodzi Lexus F Performance Coupe07.01.2014
uż niedługo Lexus przedstawi swoje nowe coupe F, model ma ilustrować nowe oblicze designu marki oraz prezentować bardzo sportowe osiągi. Oficjalna nazwa dwudrzwiowego Lexusa F zostanie ogłoszona jeszcze w tym miesiącu.


Publiczny debiut nowego pojazdu japońskiego producenta odbędzie się podczas North American International Auto Show w Detroit, które w tym roku odbywać się będzie w dniach 13-26.01.

Nadchodzi Lexus F Performance Coupe 1Konferencję prasową, podczas której miejse mieć będzie premiera nowego członka rodziny Lexusa, będzie transmitowana online pod adresem: www.lexus-int.com/.

Lexus pojawił się na rynku w 1989 roku z dwoma luksusowymi sedanami i determinacją, by dążyć do perfekcji. Od tego czasu marka poszerzyła swoją ofertę, by zaspokoić potrzeby klientów na całym świecie poszukujących aut z wyższej półki. Lexus nie tylko zdobył reputację producenta samochodów wysokiej jakości, w swych modelach łączy innowacyjne technologie, emocjonalny styl i dynamiczne osiągi.

W gamie Lexusa znajduje się też pięć modeli wykorzystujących napęd Lexus Hybrid Drive, co czyni markę liderem w tej kwestii w kategorii samochodów luksusowych. Klientom spragnionym supersportowej jazdy Lexus oferuje sześć modeli F Sport i dwa modele F, w tym supersamochód LFA.

Na szczegóły dotyczące nowego modelu coupe z rodziny F musimy poczekać jeszcze kilka dni.

Źródło: Lexus, opracowanie: BM