Gemballa GT Spider

Gemballa GT Spider21.02.2013
Z otwartym dachem McLaren 12C Spider obecuje jeszcze więcej przyjemności z jazdy niż jego brat Coupe. Dzieli z nim sztywną strukturę z włókna węglowego i jest tylko minimalnie cięższy, zachowując te same, co Coupe, świetne właściwości jezdne.

Teraz właściciele brytyjskiego supersamochodu o fabrycznej mocy 625 KM mogą jeszcze bardziej zindywidualizować swój pojazd zamawiając nowy pakiet tuningowy GT przygotowany przez firmę Gemballa. Gemballa GT Spider zadebiutuje oficjalnie podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie.

Gemballa GT Spider 1 Głównymi atrakcjami pakietu GT Spider są zestaw komponentów z włókna węglowego Aero Kit, odświeżone wykończenia wnętrza z tapicerką z najdelikatniejszej skóry oraz nowe obręcze z lekkich stopów GForged o średnicy 20 lub 21 cali w kolorze czerni lub spiżu, na których zamontowano ogumienie Michelin Pilot Super Sport w rozmiarze 245/30ZR20 z przodu i 305/25ZR21 z tyłu.

Na pakiet komponentów poprawiających aerodynamikę nadwozia McLarena MC-4 12C Spider składają się: nowy zderzak przedni, nowy spojler przedni, nowe fartuchy boczne i nowa osłona w tyle.

W kabinie specjaliści z Gemballi postawili na przyciągający wzrok kontrast między pomarańczową a czarą tapicerką skórzaną.

Cena pakietu tuningowego firmy Gemballa dla McLarena MC-4 12C Spider to 47 166 euro.

Źródło: Gemballa, opracowanie: BM