Ruszyły wstępne rezerwacje PEUGEOT e-208 w Polsce!

Ruszyły wstępne rezerwacje PEUGEOT e-208 w Polsce!19.08.2019
Nowy Peugeot 208 debiutuje na polskim rynku. Po raz pierwszy w historii marki ten najnowszy model będzie dostępny z trzema różnym napędami: z silnikami spalinowymi (benzynowym i wysokoprężnym) oraz z napędem elektrycznym.

W związku z wprowadzeniem wersji elektrycznej firma PEUGEOT Polska stworzyła bezprecedensowy system wstępnych rezerwacji PEUGEOT e-208 pod adresem https://e208.peugeot.pl/.

Każdy zainteresowany klient, za pomocą formularza zawartego na stronie, może dokonać wstępnej rezerwacji wpłacając online kaucję zwrotną.

Nowy PEUGEOT 208 wnosi wszystkie zalety, które składają się dziś na sukces gamy PEUGEOT – wyrazistą stylistykę oraz innowacyjność i zaawansowane technologicznie rozwiązania. To wszystko wyróżnia go na tle pozostałej oferty na rynku.

Nowy model czerpie inspirację z modelu koncepcyjnego PEUGEOT FRACTAL i wyposażony jest w nową generację systemu PEUGEOT i-Cockpit®. To nieodłączny element stanowiący część DNA marki PEUGEOT. Ma już ponad pięć milionów fanów. Składają się na niego kompaktowa kierownica, zegary na linii wzroku kierowcy (w wersji z elektrycznym napędem są w systemie 3D: informacje wyświetlane na wzór hologramu odczytywane są na dwóch poziomach, są dynamiczne i pokazują się, w zależności od stopnia ich znaczenia, bliżej lub dalej oczu kierowcy) oraz ekran dotykowy.

PEUGEOT e-208

W 100% elektryczny napęd nowego PEUGEOT e-208 zapewnia dynamiczne przyspieszenie i ekscytującą przyjemność z jazdy:

  • silnik o mocy 100 kW (136 KM) oraz moment obrotowy 260 Nm (dostępne przy każdej prędkości) umożliwiają natychmiastową reakcję samochodu,
  • w czasie jazdy panuje cisza i nie ma wibracji,
  • na centralnym ekranie wyświetlają się animowane grafiki, pokazujące np. tryb działania układu napędowego w czasie rzeczywistym.

Oferta ruszyła zaledwie kilka dni temu, a są już pierwsze rezerwacje! To dowód zainteresowania klientów napędem elektrycznym w tym wyjątkowym modelu PEUGEOT.

Wstępna rezerwacja zapewnia pierwszeństwo w kolejce do zamówień, które zostaną otwarte już w październiku 2019 r., po uprzednim ogłoszeniu cennika oraz pełnej specyfikacji gamy modelu. Samochody zostaną wyprodukowane według kolejności wstępnych rezerwacji.

Źródło: Peugeot