Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
fffhe
3.65

Peugeot Partner

Peugeot Partner '2003Peugeot Partner '2003Peugeot Partner '2003Peugeot Partner '2003

Peugeot Partner stanowi świetną propozycję zarówno dla małych przedsiębiorców, jak i osób poszukujących maksymalnie funkcjonalnego kombi. Wprowadzenie do produkcji niedużego, uniwersalnego auta, które doskonale sprawdza się zarówno jako samochód dostawczy, jak i funkcjonalne kombi okazało się strzałem w dziesiątkę.

Jest niemal identyczny jak Citroen Berlingo, posiada przesuwane drzwi, 3m³ pojemności i można na niego załadować do 800 kg towaru.

Ceny nowych modeli

Peugeot Partner - Fotogalerie

Ostatnie 8 wiadomości związane z Peugeot Partner:

Fleet Market 2018 - polska premiera Peugeota Partnera Furgon

Peugeot-Partner-Furgon 7Podczas targów Fleet Market 2018 , które odbędą się w najbliższą środę, 21 listopada, marka Peugeot zaprezentuje model Partner Furgon. Oprócz niego na stoisku Peugeota będzie można zobaczyć entuzjastycznie przyjętego nowego Peugeota 508 w ...

Nowy Peugeot Partner z tytułem International Van of the Year 2019

Nowy Peugeot Partner z tytułem International Van of the Year 2019 Nowy Peugeot Partner otrzymał tytuł International Van of the Year 2019 (Międzynarodowy Samochód Dostawczy Roku 2019). Tytuł ten jest owocem ogromnego zaangażowania pracowników Peugeot w projekt wpisujący się w strategię rozwoju marki.

Nowy Peugeot Partner 2018

Peugeot-Partner-2018 12Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, by móc codziennie ruszać w drogę z tym samym entuzjazmem, optymalnie wykorzystywać czas, mieć gwarancję bezpieczeństwa i wytrzymałości w każdej sytuacji? Sięgnij po ofertę Peugeot, który wprowadza na ...

Nowy Peugeot Partner furgon i Partner Tepee

Nowy Peugeot Partner furgon i Partner Tepee Nowy Peugeot Partner furgon oraz Partner Tepee zostały poddane ewolucji stylistycznej, otrzymując nowe akcenty wspólne dla całej gamy Peugeot. Jednocześnie w modelach tych wprowadzono najnowsze rozwiązania techniczne, ...

Peugeot triumfuje w Hanowerze

Peugeot triumfuje w Hanowerze Peugeot Bipper otrzymał tytuł "Międzynarodowy Van Roku 2009" na Salonie Samochodów Użytkowych w Hanowerze. Marka zostaje wyróżniona już drugi rok z rzędu, w ubiegłym sezonie nagrodzono Peugeota Experta.

Nowy Peugeot Partner i Teppe

Nowy Peugeot Partner i Teppe Wprowadzony na rynek w 1996 roku, Peugeot Partner zarówno w wersji furgon jak i osobowej odniósł ogromny sukces handlowy zwiększając regularnie liczbę sprzedawanych egzemplarzy na świecie od 11 lat.

Pozostałe artykuły ...