Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Peugeot 508

Peugeot 508

Peugeot 508, debiutujący w 2010 roku, to samochód klasy średniej wyznaczający nowe standardy w segmencie sedanów. Oferuje połączenie elegancji, wyrafinowania i technologicznych innowacji, które sprawiają, że wyróżnia się na tle konkurencji. Od momentu premiery 508 kontynuuje tradycję marki Peugeot jako producenta samochodów o wyjątkowym wzornictwie i wydajności.

Począwszy od designu, Peugeot 508 wyróżnia się swoim dynamicznym i eleganckim wyglądem. Charakterystyczny sylwetka sedanowej linii nadwozia podkreśla płynne, aerodynamiczne kształty, co nadaje mu wyjątkowy wygląd na drodze. Nowoczesne detale, takie jak agresywne reflektory LED i smukłe linie nadwozia, sprawiają, że 508 prezentuje się nowatorsko i stylowo.

Wnętrze Peugeot 508 to harmonia luksusu, komfortu i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Kabina oferuje wysokiej jakości materiały wykończeniowe, ergonomicznie zaprojektowane fotele i zaawansowane systemy multimedialne, tworząc eleganckie i funkcjonalne wnętrze. Kierowca ma łatwy dostęp do intuicyjnie zaprojektowanego kokpitu, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne funkcje sterowania i wyświetlania.

Pod maską Peugeot 508 kryją się różnorodne, efektywne jednostki napędowe, które zapewniają zarówno oszczędność paliwa, jak i dynamiczne osiągi. Silniki benzynowe i wysokoprężne oferują szeroki zakres mocy, aby sprostać różnym preferencjom i potrzebom kierowców. Zaawansowane układy kierownicze i zawieszenia zapewniają płynne i precyzyjne prowadzenie, zarówno na autostradzie, jak i w mieście.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych elementów Peugeot 508 jest jego bogata oferta technologiczna. Od zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, takich jak adaptacyjny tempomat i system ostrzegania o kolizji, po innowacyjne funkcje komfortowe, takie jak system nagłośnienia premium i panoramiczny dach, 508 oferuje wszystko, czego można oczekiwać od samochodu klasy premium.

Peugeot 508 to także synonim wydajności i zrównoważonej mobilności. Dzięki zaawansowanym technologiom oszczędnościowym, takim jak system Start-Stop i regeneracja energii podczas hamowania, samochód zapewnia ekologiczną jazdę, bez kompromisów w zakresie wydajności. Ponadto, opcje napędu hybrydowego pozwalają na jeszcze większą oszczędność paliwa i redukcję emisji.

Peugeot 508 drugiej generacji, zaprezentowany w 2018 roku, to kontynuacja sukcesu modelu pierwszej generacji, który przyniósł świeże spojrzenie na segment sedanów. Nowa generacja 508 przynosi ze sobą jeszcze więcej nowoczesnej elegancji, zaawansowanych technologii i osiągnięć w dziedzinie efektywności.

Wersja Peugeot Sport Engineered to najbardziej sportowa i wydajna odmiana modelu 508. Opracowana przez zespół Peugeot Sport, ta wersja wyróżnia się zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi i sportowym charakterem. Pod maską znajduje się potężna jednostka napędowa, która zapewnia imponujące osiągi, przy jednoczesnym ograniczeniu emisji. Zaawansowane układy kierownicze, zawieszenia i hamulce zapewniają doskonałe prowadzenie i stabilność nawet przy wysokich prędkościach.

Podsumowując, Peugeot 508 to samochód, który łączy w sobie elegancję, wyrafinowanie i technologiczne innowacje, tworząc niezwykłe doświadczenie jazdy. Jego wyjątkowy design, zaawansowane funkcje i dynamiczne osiągi sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób poszukujących samochodu klasy premium, który oferuje więcej niż tylko podróż z punktu A do punktu B. Peugeot 508 to manifestacja przyszłości motoryzacji, która inspiruje do dalszych innowacji i rozwoju.

Ceny nowych modeli

Ostatnie 22 wiadomości związane z Peugeot 508:

Nowy Peugeot 508 sedan, kombi oraz PSE

Nowy Peugeot 508 sedan, kombi oraz PSE Wraz z inauguracją nowych modeli Peugeot 508 sedan, SW i Peugeot Sport Engineered marka wprowadza nowy design nadwozi tego sztandarowego...

czytaj dalej

508 Peugeot Sport Engineered wkrótce w salonach

508 Peugeot Sport Engineered wkrótce w salonach Kierowcy Peugeot Sport uczestniczący w Mistrzostwach Świata Wyścigów Długodystansowych (WEC), są jednymi z pierwszych klientów, którzy będą promować markę za kierownicą...

czytaj dalej

508 Peugeot Sport Engineered

508 Peugeot Sport Engineered Peugeot Sport Engineered tworzy niezwykłe samochody o wyczynowych osiągach i zamierza zdefiniować nowy rodzaj osiągów projektując pojazdy, których napęd elektryczny...

czytaj dalej

Peugeot 508 Hybrid, 508 SW Hybrid oraz 3008 Hybrid4

Peugeot 508 Hybrid, 508 SW Hybrid oraz 3008 Hybrid4 Po wprowadzonym ostatnio nowym Peugeot e-208 (w 100% elektrycznym), marka Peugeot prezentuje w Polsce Peugeot 508 Hybrid, Peugeot 508 SW Hybrid oraz Peugeot 3008...

czytaj dalej

Peugeot 508 Hybrid I 508 SW Hybrid

Peugeot 508 Hybrid I 508 SW Hybrid Nowe PEUGEOT 508 HYBRID i 508 SW HYBRID są efektem polityki PEUGEOT rozszerzania oferty wszystkich nowych modeli o wersję...

czytaj dalej

Nowy Peugeot 508 SW - bezkompromisowe kombi

Nowy Peugeot 508 SW - bezkompromisowe kombi Nowy Peugeot 508 SW czerpie inspiracje ze świata nadwozi shooting brake i łamie wszystkie kanony obowiązujące na konkurencyjnym rynku modeli kombi w segmencie...

czytaj dalej

Pozostałe artykuły ...

Peugeot - archiwum artykułów