Peugeot Boxer 4x4 Concept

Peugeot Boxer 4x4 Concept26.09.2019
Z okazji salonu samochodów rekreacyjnych VDL 2019 PEUGEOT BOXER zmienia się w samochód terenowy, gotowy na każdą przygodę.

PEUGEOT BOXER, który od momentu debiutu rynkowego sprzedał się na całym świecie w liczbie 720.000 sztuk, przyciąga uwagę wyrazistym stylem i innowacyjnymi materiałami. Z okazji salonu samochodów rekreacyjnych VDL 2019 PEUGEOT BOXER zmienia się w samochód terenowy, gotowy na każdą przygodę.

To ekscytująca i budząca emocje wizja samochodu rekreacyjnego PEUGEOT. Nowy samochód koncepcyjny marki pokazuje możliwości personalizacji i zdecydowanie porzuca przetarte szlaki: w jego wnętrzu zobaczymy obok siebie wyposażenie WANDERLUST GREEN, akcenty MINT, Alkantarę Gris GREVAL i naturalny biały minerał.

Peugeot Boxer 4x4 Concept
Peugeot Boxer 4x4 Concept

Godny spadkobierca PEUGEOT RIFTERA 4x4 CONCEPT jest również wyposażony w napęd na cztery koła, opracowany przez firmę DANGEL, specjalne opony i zwiększony prześwit z myślą o eksploracji nieznanych terenów.

Wnętrze o powierzchni 10 m² jest przystosowane do dłuższych wypraw i może być użytkowane nawet przez 3 osoby.

Peugeot Boxer 4x4 Concept
Peugeot Boxer 4x4 Concept

Samochód jest również wyposażony w górski rower ze wspomaganiem elektrycznym: PEUGEOT eM02 FS Powertube i kanadyjskie canoe umieszczone na bagażniku dachowym.

Światowa premiera PEUGEOT BOXERA 4x4 CONCEPT odbędzie się na salonie samochodów rekreacyjnych VDL 2019 w Le Bourget (pod Paryżem), który będzie trwał od 28 września do 6 października 2019 r.

Peugeot Boxer 4x4 Concept
Peugeot Boxer 4x4 Concept

Źródło: Peugeot