Nowy Peugeot 2008 - prezentacja polskiej gamy i cenników

Nowy Peugeot 2008 - prezentacja polskiej gamy i cenników10.12.2019
Peugeot zaprezentował polską gamę i cenniki nowego SUV-a 2008. W polskich salonach pojawi się w marcu przyszłego roku, ale od tej chwili można już na niego składać zamówienia.

PEUGEOT proponuje ultranowoczesną interpretację intuicyjnego i wszechstronnego samochodu, który doskonale wpisuje się w ekscytującą wizję przyszłości.

Wymiary nowego PEUGEOT 2008 są typowe dla SUV-a, a styl przyciąga uwagę i wyróżnia się na tle innych samochodów.

Nowy SUV PEUGEOT 2008 jest bogato wyposażony w najnowocześniejsze technologie z nową generacją PEUGEOT i-Cockpit® 3D, który zapewnia efekt immersji. SUV PEUGEOT 2008 proponuje również nowe systemy wspomagania prowadzenia, opracowane z wykorzystaniem najlepszego know-how marki.

 Peugeot 2008
Nowy SUV Peugeot 2008

Klienci mają wolność wyboru pomiędzy trzema różnymi rodzajami napędu: elektrycznym (dostępnym na polskim rynku w drugiej połowie 2020 roku), benzynowym (od 79 900 zł za wersję PureTech 100 S&S M6 Active) i wysokoprężnym (od 88 400 zł za wersję BlueHDi 100 S&S M6 Active). Każda z tych wydajnych jednostek dostarczy im niezwykle stymulujących doznań z jazdy.

Świat się zmienia. Nowe wyzwania wymagają nowych odpowiedzi we wszystkich segmentach branży motoryzacyjnej. Marka PEUGEOT, która może się poszczycić 208-letnią historią, mocno angażuje się w transformację energetyczną i proponuje ekscytującą i dającą poczucie bezpieczeństwa wizję przyszłości, której kolejnym elementem jest nowy SUV PEUGEOT 2008. Nowy model pokazuje, że można pogodzić technologię i przyjemność, a samochód ciągle jeszcze może nas zaskakiwać. Zamienia trasę z punktu A do punktu B w podróż i oferuje każdemu tak potrzebną mobilność.

 Peugeot 2008
Nowy SUV Peugeot 2008

Nowy PEUGEOT 2008 pojawia się w samym sercu segmentu kompaktowych SUV-ów. Wnosi wszystkie zalety, który składają się dziś na sukces gamy PEUGEOT – wyrazistą stylistykę oraz innowacyjność i zaawansowane technologiczne rozwiązania, które wyróżniają go na tle pozostałej oferty na rynku.

Źródło: Peugeot