Peugeot na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym 2022 w Paryżu

Peugeot na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym 2022 w Paryżu13.10.2022
Peugeot weźmie udział w Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym, który odbędzie się w Paryżu w dniach od 17 do 23 października 2022 roku.

Na stoisku liczącym 900 metrów kwadratowych, oznakowanym obietnicą marki "Everything is more beautiful with Allure" i umiejscowionym w hali nr 4, Peugeot zaprezentuje trzy światowe premiery, które są dowodem innowacyjności oraz przyśpieszonej elektryfikacji gamy.

Nowatorski Peugeot 408 zostanie zaprezentowany... w bardzo niekonwencjonalnej oprawie – znajdzie się w przezroczystej kuli i będzie widoczny ze wszystkich stron.

Peugeot Paris 2022

Peugeot e-208 pojawi się z nową niezwykle wydajną, w 100% elektryczną, jednostką napędów ą zapewniającą o 15% zwiększoną moc i o 10,5% dłuższy zasięg. Aby podkreślić swoje zaangażowanie w elektryfikację wszystkich pojazdów z gamy, marka Peugeot zaprezentuje w 100% elektryczny skuter Peugeot e-Streetzone.

Fani zelektryfikowanych modeli wyczynowych będą mogli podziwiać hipersamochód Peugeot 9X8 Hybrid, który zostanie po raz pierwszy pokazany na targach samochodowych, oraz jego drogowego kuzyna, czyli hybrydowy model Peugeot 508 PSE o mocy 360 KM, opracowany przez ten sam zespół projektantów i inżynierów.

Peugeot Paris 2022

Na autorskim stoisku w hali nr 3 zwiedzający będą mogli poznać praktyczne zastosowania technologii napędu wodorowego. Wodorowy Peugeot e-Expert Hydrogen znajdzie się nie tylko na ekspozycji, ale będzie można także umówić się na jazdę testową tym modelem wokół hal targowych.

Dodatkowo podczas dni dla zwiedzających marka Peugeot zaprasza na spotkania z niektórymi z jej najsłynniejszych partnerów: kierowcami hipersamochodu Peugeot 9X8 Hybrid, zawodnikami drużyny rugby Stade Toulousain i Miss Francji 2022 roku.

Źródło: Peugeot