Nowe systemy nawigacji w Peugeot

Nowe systemy nawigacji w Peugeot08.04.2009
Samochody marki Peugeot będą odtąd dostępne z 2 całkiem nowymi systemami nawigacji: WIP Nav (w sprzedaży od końca ubiegłego roku) oraz WIP Com 3D. Oba systemy, stworzone we współpracy z firmą Harmann International, ...

...korzystają z map firmy Navteq® (obejmujących 42 kraje Europy). Pierwszy jest dostarczany na karcie SD o pojemności 4 Gb, drugi zaś na twardym dysku o pojemności 40 Gb.

WIP Nav stanowi zintegrowaną ofertę, szczególnie atrakcyjną cenowo w stosunku do innych przenośnych urządzeń nawigacyjnych.

Nowe systemy nawigacji w Peugeot 1Posiada maksymalną liczbę funkcji oraz usług, bardzo konkurencyjnych w porównaniu z innymi systemami obecnymi na rynku, w szczególności w zakresie stylu i bezpieczeństwa.

System WIP Com 3D, oparty na najnowszych technologiach, jest wysokiej klasy produktem multimedialnym Peugeot. System ten - wypuszczony na rynek przedpremierowo jako część wyposażenia modelu Peugeot 308 CC, a w najbliższym czasie dostępny z modelem 3008 oraz innymi wersjami 308 - odpowiada oczekiwaniom wymagającej i nowoczesnej klienteli, zainteresowanej technologiami High Tech i poszukującej maksymalnej łączności ze światem.

Jego przejrzysty interfejs graficzny oraz intuicyjna ergonomia zadowolą każdego użytkownika ceniącego sobie bezpieczeństwo i wygodę. W ramach systemów już istniejących w świecie Peugeot, usługi powiązane z WIP Com 3D pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo pasażerów za pośrednictwem opcji Peugeot Urgence.

Odtąd we wszystkich systemach nawigacji Peugeot, możliwe będzie ściągnięcie informacji o strefach kontrolowanych przez zamontowane na stałe automatyczne radary na terenie Europy (strona internetowa dla Francji: www.radars.peugeot.fr będzie dostępna w najbliższym czasie).

Źródło: Peugeot