Nowy Peugeot 207 - gwiazda w swoim segmencie

Nowy Peugeot 207 - gwiazda w swoim segmencie26.08.2009
Ze swoimi trzema atrakcyjnymi sylwetkami, z których każda jest niezwykle uwodzicielska, od 2007 roku 207-ka zajmuje pozycję lidera na europejskim rynku małych samochodów, zachowując w 2008 roku swoją pozycję z 423 700 sprzedanymi egzemplarzami ...

Od lata 2009, 207-ka prezentuje nowe zalety estetyczne i oferuje nowe możliwości, które pozwolą jej:
- zdobyć nowych miłośników dzięki bardziej rzucającej się w oczy elegancji, która pozostaje zawsze znakiem silnej osobowości i dynamizmu.
- uwieść osoby, które mają zamiar wymienić auto ( do końca kwietnia 2009 wyprodukowano 1 460 000 sztuk modelu 207) i które już raz, a nawet dwa razy, wybrały jego innowacyjną linię i oryginalną estetykę, wykraczającą poza średnią dla tego segmentu

Nowy Peugeot 207 - gwiazda w swoim segmencie 1 Na co dzień klienci ci, uwiedzieni czarem modelu 207, cenią jego wygodę i zachowanie na drodze. Klienci doceniają zarówno jego ekonomiczne użytkowanie jak i poziom wyposażenia.

Wraz z nową 207-ką, Peugeot, europejski lider segmentu B2 w 2008 roku, potwierdza swoją pozycję na rynku małych samochodów. W pierwszym kwartale 2009, Marka odnowiła całkowicie swoją ofertę w tym segmencie.

W styczniu 2009, model 107 samochód miejski z segmentu B1 został „ odmłodzony” poprzez nową pokrywę silnika.

W marcu 2009, wersja 206+ podtrzymując tradycję 206-ki, zmierzyła się z nowymi wyzwaniami: w gamie B2 zaoferowała wielofunkcyjny samochód o sprawdzonej jakości oraz stylu unowocześnionym dzięki nowej estetyce marki.

Latem zaś, model 207 "gwiazda na rynku małych samochodów", jeszcze bardziej wzmacnia swoją atrakcyjność w trzech płaszczyznach.

Ewolucja stylu zewnętrznego dzięki:
- pokrywie silnika łączącej naturalną dynamikę z przyjemnym wyglądem
- wyraźnemu podkreśleniu powierzchni i elementów chromowanych
- nowym tylnym światłom diodowym o spektakularnym wyglądzie (hatchback i CC)

Nowy Peugeot 207 - gwiazda w swoim segmencie 2 Styl kabiny jeszcze bardziej wyrazisty dzięki:
nowym motywom i dodatkom podkreślającym elegancję, komfort i dynamikę nowemu panelowi sterowania, unowocześnionemu pod względem estetycznym i jakościowym

Większe zaangażowanie w kwestie oszczędnego użytkowania wpływające korzystnie na środowisko dzięki:
- szczególnie oszczędnym silnikom, emitującym małe ilości gazów cieplarnianych
- optymalizacji oporu toczenia kół, co sprzyja oszczędności użytkowania
- ofercie "o szczególnie niskim zużyciu paliwa" zoptymalizowanej pod względem aerodynamicznym (wyjątkowy współczynnik Cx wynoszący jedynie 0,274), pod względem działania silnika oraz oporu toczenia pozwalającym zredukować emisję CO2 do 99 g/km
- nieustannemu rozwojowi silników odpowiadających wymaganiom normy Euro5
- zastosowaniu w ostatnich typach napędów z ręczną skrzynią biegów, wskaźnika zmiany przełożenia pozwalającego kierowcy na bardziej ekonomiczną jazdę.

Rozwój nowego wyposażenia dla lepszego komfortu i większego bezpieczeństwa jazdy:
- system WIP Bluetooth
- kierunkowskaz impulsowy
- zdalne podnoszenie szyb (hatchback i SW)
- podnoszenie impulsowe szyby kierowcy w wersji 207 CC

Nowy Peugeot 207 - gwiazda w swoim segmencie 3 Rodzina 207 rozwija jeszcze bardziej swoje podstawowe cechy: doskonały poziom bezpieczeństwa czynnego, biernego i innego, innowacyjne i zaawansowane technologicznie wyposażenie.

Dodatkowo, potwierdza indywidualne cechy każdej z trzech sylwetek: Hatchback 207 3- lub 5-cio drzwiowy: Elegancki i sympatyczny, dynamiczny a nawet sportowy, to wysoko oceniana synteza komfortu i zachowania na drodze oraz szerokiej gamy zastosowań.

207 SW i SW Outdoor: Wspaniała równowaga estetyczna, doświetlenie oraz praktyczność, które są ich podstawowymi zaletami, do których należy dodać, w wersji Outdoor, obietnicę wspaniałej przygody.

207 CC: Pierwszy CC w Europie, mieszanina wszystkich kategorii, atrakcyjny styl łączący dynamikę i bezpieczeństwo, które są podstawą jego uwodzicielskiego charakteru.

Źródło: Peugeot