Peugeot Partner Liberté

Peugeot Partner Liberté01.12.2000
Wielorakie możliwości zastosowania Peugeota poszerzono jeszcze o nowe warianty. Liberté seryjnie wyposażono w dwie pary przesuwanych drzwi, duże 15-calowe koła, zwiększoną przestrzeń pomiędzy nawierzchnią a podłogą pojazdu ...

Peugeot Partner Liberté to pionier młodej generacji samochodów. Dzięki wersji kombi i Combispace spełnia każde życzenie nabywców.

Peugeot Partner Liberté 1 Wielorakie możliwości zastosowania Peugeota poszerzono jeszcze o nowe warianty. Liberté seryjnie wyposażono w dwie pary przesuwanych drzwi, duże 15-calowe koła, zwiększoną przestrzeń pomiędzy nawierzchnią a podłogą pojazdu, wzmocnione uresorowienie, kratki ochronne na lampach i światłach, boczne listwy chroniące przed zarysowaniem lakieru, wzmocnione zderzaki, części konstrukcyjne i poszerzenia błotników z dobrze dopasowanego tworzywa sztucznego co sprawia, że będzie się dobrze zachowywać nawet na trudnych nawierzchniach.

Wyposażenie Partner Liberté bazuje na wersji Combispace i obejmuje m.in. ABS, trzy trzypunktowe pasy bezpieczeństwa oraz trzy zagłówki z tyłu z możliwością ustawiania w pionie, zamek centralny, podnoszone elektrycznie szyby z przodu i regulowana w pionie kierownica.

Peugeot z napędem na przednie koła dostępny będzie z silnikiem 1,6-litrowym 16V (80 kW/109 KM) i jako HDi z 2-litrowym silnikiem diesla i wtryskiem bezpośrednim common-rail (66 kW/90 KM).