Limitowana edycja Peugeota 3008 HYbrid4

Limitowana edycja Peugeota 3008 HYbrid428.02.2011
Podczas rozpoczynającego się jutro Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Genewie Peugeot przedstawi limitowaną edycję modelu 3008 HYbrid. Seria zostanie ograniczona do zaledwie trzystu egzemplarzy. Peugeot 3008 HYbrid Limited Edition ...

...będzie luksusową wersją pierwszego pojazdu na świecie, który w napędzie hybrydowym wykorzystuje silnik diesla. Będzie dostępny w przedsprzedaży od 3 marca w 11 krajach europejskich: Niemczech, Austrii, Belgii, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Luksemburgu, Holandii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii.

Limitowana edycja Peugeota 3008 HYbrid4 1 Nabywcy, którzy kupią pojazdy wchodzące w skład limitowanej edycji będą pierwszymi klientami, którzy zasiądą za kierownicą hybrydowego Peugeota. Model 3008 HYbrid4 posiada napęd na wszystkie koła, moc 200 KM, może pracować w trybie całkowicie elektrycznym, a w cyklu mieszanym emituje tylko 99 g CO2 na km.

Z zewnątrz limitowana edycja będzie wyróżniać się czarnymi oprawami reflektorów z chromowanym paskiem ze światłami LED, perłowo-białym lakierem nadwozia i chromowanymi klamkami drzwi. W kabinie znajdziemy wykończenia z dwukolorowej skóry, elementy tapicerki z ozdobnymi przeszyciami i specjalną kierownicę z aluminiową częścią, na której zwykle ułożone są kciuki kierowcy. Do standardowego wyposażenia należą także panoramiczny, szklany dach i asystent parkowania.

Na rodzimym rynku Peugeot 3008 HYbrid Limited Edition będzie kosztować 41 500 euro.

Źródło: Peugeot, opracowanie: BM