Rolls-Royce Motor Cars na Motor Show w Poznaniu

Rolls-Royce Motor Cars na Motor Show w Poznaniu29.03.2019
W Poznaniu Rolls-Royce Cullinan został po raz pierwszy pokazany tak dużej publiczności. Na stoisku Rolls-Royce Motor Cars Warszawa będzie mu towarzyszył model Rolls-Royce Dawn.

Marka, która w tym roku świętuje 115 lecie istnienia, może pochwalić się rekordowym wynikiem 4107 sprzedanych egzemplarzy w 2018 r. Fabryka w Goodwood wciąż jest miejscem, gdzie powstają najwspanialsze przedmioty luksusu, ręcznie wykonywane i personalizowane.

Uwagę mediów i klientów przyciągnął w 2018 roku Cullinan. Pierwszy wysoko zawieszony Rolls-Royce został gorąco przyjęty na całym świecie.

W Poznaniu Cullinan zostanie po raz pierwszy pokazany tak dużej publiczności. Na stoisku Rolls-Royce Motor Cars Warszawa będzie mu towarzyszył Rolls-Royce Dawn, określany mianem najbardziej seksownego modelu brytyjskiej marki.

Rolls-Royce Cullinan
Rolls-Royce Cullinan

Rolls-Royce Cullinan. Effortless. Everywhere

Nazwany imieniem największego diamentu, pierwszy wysoko zawieszony terenowy Rolls-Royce jest niezawodnym samochodem sprawdzającym się na każdej nawierzchni. Dziesiątki testów na drogach w różnych miejscach naszego globu udowodniły, że świetnie potrafi się odnaleźć na wyboistym terenie, gdzie porusza się pewnie i zwinnie. Pomaga mu w tym wyrafinowane regulowane zawieszenie, które zapewnia charakterystyczne dla marki odczucia podróży niczym na latającym dywanie („Magic Carpet Drive”).

Nowy silnik V12 o pojemności 6,75 litra z podwójną turbiną zapewnia moc 563 KM (850 Nm momentu obrotowego), przenoszoną na całkowicie nowy napęd na cztery koła z obiema osiami skrętnymi.

https://www.press.rolls-roycemotorcars.com/rolls-royce-motor-cars-pressclub/article/detail/T0280959EN/effortless-everywhere:-the-rolls-royce-cullinan

Rolls-Royce Dawn
Rolls-Royce Dawn

Rolls-Royce Dawn. Najbardziej pociągający spośród wszystkich kabrioletów

Rolls-Royce Dawn jest niezwykle eleganckim i efektownym kabrioletem, przy czym pozostaje wierny rozpoznawalnej stylistyce marki. To najbardziej energetyczny Rolls-Royce, który został wyposażony w detale podkreślające jego wyrafinowany smak. Ten pożądany i luksusowy kabriolet dostarcza poczucie niczym nieskrępowanej wolności.

Dynamika i cechy modelu Dawn zapewniają kierowcy i pasażerom nowy poziom wygody i relaksu dla zmysłów. A to wszystko bez żadnego kompromisu, który wymagałby mniejszej wygody czy przestrzeni. Ten Rolls-Royce, który tworzy przestrzeń do celebrowania wspólnego czasu z przyjaciółmi, przyciągnął już rzesze młodszych i lubiących towarzystwo klientów z całego świata.

https://www.press.rolls-roycemotorcars.com/rolls-royce-motor-cars-pressclub/article/detail/T0233267EN/rolls-royce-dawn-%E2%80%93-uncompromised-drophead-luxury

Źródło: Auto Fus Group