MotoNews.pl

Polska premiera BMW ALPINA XD3 i XD4 na Poznań Motor Show

05 kwietnia 2018

ALPINA PMS 2018 DCD9340

Polska premiera BMW ALPINA XD3 i XD4 oraz pierwsza w naszym kraju publiczna prezentacja nowego Rolls-Royce Phantoma – takie atrakcje na stoiskach Rolls-Royce Motor Cars Warsaw oraz ALPINA Polska przygotowała firma Auto Fus Group.

BMW ALPINA XD3 i XD4

Auto Fus Group po raz drugi zaprezentuje samochody stworzone przez dwie legendarne firmy: Rolls-Royce Motor Cars oraz BMW ALPINA. Wielbicieli designu, miłośników mocnych silników, fanów najnowszych technologii i motoryzacji w jej najbardziej ekskluzywnym wydaniu, z pewnością usatysfakcjonuje ekspozycja przygotowana specjalnie na Poznań Motor Show.

Modele BMW ALPINA XD3 i XD4 miały swoją premierę podczas niedawno zakończonych targów w Genewie i już teraz zaprezentują się polskiej publiczności! Ich twórcom przyświecało hasło „żadnych ograniczeń”. BMW ALPINA XD3 przenosi na kompletnie nowym poziom nie tylko osiągi, ale również dynamikę i wszechstronność użytkowania. W BMW ALPINA XD4 marka po raz pierwszy połączyła cechy charakterystycznych dla SUVów ze smukłą i dynamiczną sylwetką coupé. Oba samochody przyspieszają do 100 km/h zaledwie w 4,6 sec. i osiągają prędkość 266 km/h (XD4: 268 km/h), co czyni je liderami segmentu.

Rolls-Royce Phantom

Model Rolls-Royce Phantom jest ikoną motoryzacji w jej najbardziej luksusowym wydaniu od ponad 90 lat. Od swojego debiutu stał się ulubionym samochodem wpływowych osobistości tego świata. Nowa, ósma generacja Phantoma, została zaprezentowana światu budząc zachwyt i zbierając nagrody. Publiczność Poznań Motor Show będzie świadkiem publicznej polskiej premiery tego modelu.
Obok Phantoma na stoisku Rolls-Royce Motor Cars Warsaw pojawią się także Rolls-Royce Ghost oraz Rolls-Royce Dawn.

Zapraszamy na stoiska Rolls-Royce Motor Cars Warsaw oraz ALPINA Polska w hali 3.

Zdjęcia: Auto Fus Group/motonews.pl