Seat Tarraco zadebiutuje w Polsce podczas targów Fleet Market

Seat Tarraco zadebiutuje w Polsce podczas targów Fleet Market14.11.2018
Seat Tarraco pojawi się po raz pierwszy w Polsce na targach Fleet Market. Najnowszy model hiszpańskiego producenta zostanie zaprezentowany 21 listopada br. o godz. 10:00.

Nowy duży SUV, zaprojektowany z myślą o przestrzeni i komforcie dla siedmiu osób, który wprowadza nowy język stylistyczny do świata hiszpańskiej marki, pojawi się po raz pierwszy w Polsce na targach Fleet Market. Najnowszy model hiszpańskiego producenta zostanie zaprezentowany 21 listopada br. o godz. 10:00.

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market odbędą się 21 listopada br. w nowym miejscu – w hali Global EXPO w Warszawie, przy ul. Modlińskiej. Jubileuszowa, 10. edycja targów, tak jak poprzednie, organizowana jest z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych.

Seat Tarraco
Seat Tarraco

Największy SUV SEAT-a

SEAT Tarraco to nowy, największy SUV SEAT-a, mieszczący aż do siedem osób, który łączy w sobie stylowy design z emocjonującymi wrażeniami z jazdy, m.in. dzięki napędowi 4x4, możliwości wyboru trybu pracy silnika i skrzyni biegów (SEAT Drive Profile) oraz progresywnemu układowi kierowniczemu. SEAT Tarraco w standardzie oferuje wyposażenie, które w innych markach jest dostępne dopiero w topowych wersjach wyposażenia, np.: 10-calowy wirtualny kokpit oraz pełne światła LED, a ponadto w wersji Xcellence pełen pakiet asystentów, elektrycznie i bezdotykowo otwierane i zamykane drzwi bagażnika, podgrzewane fotele (przód i tył), nawigację i czujniki parkowania z kamerą cofania.

Tarraco to wyjątkowy design, dynamika i wszechstronny charakter – jego przestronny bagażnik oferuje aż 760 litrów pojemności, zaś przy złożonych fotelach dwóch tylnych rzędów kierowca do swojej dyspozycji otrzymuje aż 1775 litrów pojemności.

Źródło: SEAT