Seat Alhambra w nowej wersji wyposażenia - Xcellence

Seat Alhambra w nowej wersji wyposażenia - Xcellence21.11.2018
W nowym roku modelowym SEAT zaprezentuje swojego minivana w nowej, komfortowej wersji wyposażenia XCELLENCE, która przeniesie model na jeszcze wyższy poziom.

Alhambra pozostaje na czele rynku MPV, łącząc w sobie komfort, przestrzeń, wszechstronny charakter i dynamiczną naturę. Model ten dostępny był do tej pory w czterech wersjach wyposażenia: Reference, Style, Style Advanced oraz FR-Line. Najnowsza, dostępna od nowego roku modelowego wersja XCELLENCE przenosi Alhambrę na wyższy poziom jakości, proponując kierowcom i pasażerom jeszcze więcej wyrafinowania i innowacyjnych technologii.

Alhambra XCELLENCE zwraca na siebie uwagę nowym, wyróżniającym się wyglądem osłony chłodnicy wykonanej w technologii hot stamping, chromowanymi listwami okiennymi oraz wysokiej jakości tapicerką. Model wyposażony jest w czujniki parkowania oraz bezkluczykowy dostęp. W standardowym wyposażeniu znajdzie się również system Front Assist.

Sea Alhambra
Sea Alhambra

Wersje wyposażenia XCELLENCE to najwyższe, najbardziej prestiżowe wersje wyposażenia samochodów SEAT. Dostępne są one w modelach takich, jak Ibiza, Arona, Leon, Ateca – a już wkrótce także Alhambra.

W ramach oferty Alhambra będzie dostępna się w jednej wersji benzynowej i dwóch opcjach na olej napędowy. Silnik 1.4 TSI 150KM będzie dostępny z manualną skrzynią biegów. 2.0 TDI 150 KM będzie dostępny ze skrzynią manualną, DSG oraz 4Drive. Najmocniejszym silnikiem Diesla będzie 2.0 TDI 177 KM, oferowany z DSG i 4Drive.

SEAT Alhambra pozostaje idealnym towarzyszem we wszystkich aspektach życia – jest dynamiczny i jednocześnie niezwykle wszechstronny. Wraz z wprowadzeniem wersji XCELLENCE, Alhambra zyskuje nowy wymiar i jakość.

Źródło: SEAT