Poznań Motor Show 2019 - wszystkie SUV-y SEAT-a oraz CUPRA Ateca Special Edition

Poznań Motor Show 2019 - wszystkie SUV-y SEAT-a oraz CUPRA Ateca Special Edition22.03.2019
Zamykający pierwszą fazę ofensywy produktowej SEAT-a SUV Tarraco oraz specjalna edycja CUPRA Ateca − to tegoroczne gwiazdy hiszpańskiego producenta na Poznań Motor Show.

Miłośnicy motoryzacji będą mogli podziwiać najnowsze modele SEAT-a i CUPRA od czwartku do niedzieli (28-31 marca) w pawilonie 3A.

Hiszpański producent po raz drugi zaprezentuje w Poznaniu swoje auta na dwóch odrębnych stoiskach − SEAT i CUPRA. Obie ekspozycje będą swoistym podsumowaniem najlepszego roku w historii obu marek oraz pokażą, co stanowi o ich rosnącej popularności.

Gwiazdą stoiska CUPRA będzie specjalna edycja modelu Ateca, która swoją premierę miała podczas Geneva International Motor Show 2019 i łączy sportowe osiągi z wyrafinowanym wykończeniem. CUPRA Ateca Special Editon redefiniuje pojęcie SUV-a, nadając mu wyjątkowego, rzemieślniczego charakteru. Model wyróżnia się dbałością o najmniejszy detal. Specjalnie zaprojektowane 20-calowe koła z miedzianymi felgami, zapewniają dodatkową przestrzeń na klocki hamulcowe Brembo, a sportowy rodowód podkreślają elementy z włókna węglowego oraz układ wydechowy Akrapovic.

SEAT SUVs
SUV-y marki SEAT

Więcej wyjątkowych i sportowych doznań dostarczy Leon CUPRA ST w ekskluzywnej wersji 370 Carbon – dysponujące mocą 370 KM auto wzbogacone zostało o pakiet aerodynamiczny, który obejmuje m.in. spojler przedniego zderzaka, zewnętrzne listwy progowe oraz wykonany z włókna węglowego dyfuzor. Znakiem rozpoznawczym są cztery imponujące rury wydechowe, unikalne 19-calowe obręcze oraz potężny układ hamulcowy Brembo z czerwonymi zaciskami. Jest to wersja limitowana – do Polski trafiło tylko 13 egzemplarzy tego wyjątkowego modelu.

Na stoisku hiszpańskiego producenta godny uwagi będzie również najnowszy SUV w rodzinie − SEAT-a Tarraco. To większy brat modeli Ateca i Arona, zamykający pierwszą fazę ofensywy produktowej marki. Elegancki design w nowej odsłonie współgra z najnowocześniejszymi technologiami, dynamiką, funkcjonalnością i sportowym duchem modelu. Tarraco docenią kierowcy, którzy potrzebują użyteczności i komfortu pięcio- lub siedmioosobowego auta, praktyczności wynikającej z wyższej pozycji za kierownicą, ale także walorów estetycznych pojazdu.

Marki SEAT i CUPRA zapraszają do hali 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich już od 28.03.

Źródło: SEAT/Cupra