SEAT Arona z nowymi pakietami stylistycznymi Sportline i Outdoor

SEAT Arona z nowymi pakietami stylistycznymi Sportline i Outdoor25.10.2019
Dynamiczny miejski crossover został nagrodzony za najlepszy design w prestiżowym plebiscycie Red Dot Design 2018. Odznacza się szeregiem możliwości konfiguracji.

Teraz wachlarz opcji stylistycznych poszerza się o dwa zupełnie nowe pakiety stylistyczne – Sportline i Outdoor.

SEAT Arona Sportiline Edition – sportowe wykończenie miejskiego crossovera

W pakiecie Sportline dodano detale, które podkreślają dynamiczny wygląd i sportowy charakter modelu. Samochód wzbogacono o ozdobne nakładki na światła przeciwmgielne dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – Reflex Silver Matt lub Piano Black. Przedni i tylny zderzak zyskały elementy dekoracyjne w kolorze Reflex Silver Matt.

SEAT Arona
SEAT Arona

Ponadto, na przodzie pojawiła się listwa dekoracyjna w kolorze Piano Black. Także boczna część nadwozia została ozdobiona listwami. Tak jak w przypadku nakładek na światła, również ich kolor można wybrać spośród dwóch wariantów. Istnieje również opcja wyposażenia modelu za dodatkową opłatą w 18-calowe felgi aluminiowe MACHINED Sport Black lub MACHINED Piano Black.

Outdoor Edition – bezkompromisowy pakiet dla indywidualistów

Dodatkowych rozwiązań dostarcza wersja Outdoor. Również ona wzbogaca design samochodu o elementy dekoracyjne przedniego i tylnego zderzaka w kolorze Reflex Silver Matt oraz listwę dekoracyjną przedniego zderzaka w kolorze Piano Black. W tym wariancie ozdobne nakładki na światła przeciwmgielne występują w kolorze Reflex Silver Black, podobnie jak listwy boczne. Całości dopełniają podświetlane listwy progowe oraz srebrna listwa na pokrywie bagażnika.

SEAT Arona
SEAT Arona

SEAT Arona Outdoor Edition będzie wyróżniać się na drodze dzięki 18-calowym sportowym felgom aluminiowym MACHINED Sport Black w pakiecie.

Źródło: SEAT