SEAT Arona nagrodzony Laurem Flotowym 2020

SEAT Arona nagrodzony Laurem Flotowym 202001.12.2020
SEAT Arona zwyciężył w XI Profesjonalnym Teście Flotowym SKFS 2020 w kategorii Crossover Mały. O nagrodzie decydowała ocena takich cech, jak wygląd zewnętrzny, funkcjonalność wnętrza czy emisja CO2.

Profesjonalny Test Flotowy jest organizowany przez Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych i trwał łącznie 10 miesięcy oraz składał się z trzech etapów.. Co roku fleet managerowie wybierają najlepsze samochody spośród pojazdów w analogicznych wersjach wyposażenia z różnych segmentów. Biorą pod uwagę oceny wyglądu zewnętrznego i funkcjonalności wnętrza, wrażenia z jazdy testowej, koszty zakupu i serwisowania, wartość rezydualną, zużycie paliwa oraz emisję CO2. W 2020 roku najlepszym samochodem w kategorii Crossover Mały został wybrany SEAT Arona.

– Jesteśmy szczególnie dumni z tej nagrody, która została przyznana po drobiazgowej kontroli i porównaniach z innymi modelami z segmentu – mówi Jakub Góralczyk, PR Manager SEAT Polska. – Traktujemy ją jako kolejne potwierdzenie, że oferta SUV-ów i crossoverów SEAT-a zapewnia wyjątkowe połączenie codziennej praktyczności z dynamiką i wysokim komfortem jazdy.
SEAT
SEAT Arona

Model Arona zadebiutował w 2017 roku, a rok później zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Award za design. To pierwszy miejski crossover stworzony na nowatorskiej platformie MQB A0, która gwarantuje wyjątkowe właściwości jezdne. Wymagający kierowcy, którzy wiedzą, czego chcą i czują potrzebę wyrażenia swoich preferencji, doceniają również szeroką gamę dynamicznych silników.

Źródło: SEAT