REKLAMA

Smart – już wkrótce w Polsce

Smart – już wkrótce w Polsce03.10.2002
Polscy kierowcy długo czekali na ten samochód, dzięki któremu jazda po mieście znów stanie się przyjemnością, bez ograniczeń i niewygód związanych z korkami i parkowaniem. Smart to pojazd dla osób w każdym wieku, otwartych na nowości i innowacyjne rozwiązania ...

2 października 2002 w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie zaprezentowany został smart – nowa marka koncernu DaimlerChrysler w Polsce.

Smart – już wkrótce w Polsce 1 Podczas polskiej premiery to niecodzienne auto został zaprezentowane w równie niecodzienny sposób. Smarty na scenie były ... przebierane, a w Galerii smarta w Zamku Ujazdowskim można zobaczyć specjalnie na tę okazję namalowany obraz Edwarda Dwurnika pn. "smart w Warszawie", na którym artysta umieścił m.in. gotowy budynek Metropolitan wg projektu Sir Normana Fostera.

Warszawskie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski nie jest pierwszą galerią, w której prezentowany jest smart.

Smart – już wkrótce w Polsce 2 Od czerwca smarta można oglądać jako obiekt wystawowy w najznakomitszym muzeum sztuki współczesnej - w Nowojorskim Museum of Modern Art.

Smarta będzie można kupić już od 9 października w Galerii Mokotów w Warszawie, a nieco później w Sosnowcu, Wrocławiu i Gdyni. Smarty można będzie dodatkowo serwisować także w Poznaniu.

"Polscy kierowcy długo czekali na ten samochód, dzięki któremu jazda po mieście znów stanie się przyjemnością, bez ograniczeń i niewygód związanych z korkami i parkowaniem. Smart to pojazd dla osób w każdym wieku, otwartych na nowości i innowacyjne rozwiązania. Zaprojektowany i skonstruowany w DaimlerChrysler, zapewnia komfort i bezpieczeństwo dużego samochodu, a przypadnie do gustu tym, którym we dwójkę jest raźniej, ale we czwórkę – tłoczno!" – mówi Nicholas J. Speeks – dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Mercedes-Benz & Smart w Polsce.

Źródło: DaimlerChrysler
REKLAMA