REKLAMA

Największy zlot fanów smarta

Największy zlot fanów smarta29.06.2010
22 sierpnia tego roku społeczność fanów marki smart z całego świata ponownie zbierze się w Zell am See w Austrii podczas "smart times" - największego na świecie zlotu fanów smarta. Impreza odbędzie się już po raz dziesiąty. Oprócz wielu innych atrakcji ...

...na uczestników zlotu czekać będzie również okazja do testowej przejażdżki smartem fortwo z napędem elektrycznym.

W tym jubileuszowym roku kilka tysięcy miłośników marki smart z całej Europy – niektórzy z nich w indywidualnie przystosowanych pojazdach o niecodziennym wyglądzie – jeszcze raz spotka się w Zell am See by dzielić się swoją pasją. Do specjalnych atrakcji zlotu zaliczać się będą: przejazd konwojem smartów, specjalny konkurs „smart times” oraz dyskusje na tematy techniczne z projektantami, przedstawicielami firm tuningowych i ekspertami.

Harmonogram smart times 2010
18 - 19 sierpnia 2010: wydarzenia poprzedzające właściwy zlot. By wprawić się w dobry nastrój fani smarta będzie mieli okazję do wzajemnego poznania się już dwa dni przed oficjalnym początkiem imprezy. Po raz pierwszy na specjalne życzenie społeczności miłośników smarta w programie znajdą się tzw. „power drives” – przejażdżki z ekspertami techniki jazdy z zespołu smart BRABUS.
20 sierpnia 2010: uroczyste otwarcie. Weekendowa impreza z konkursami i pokazami zacznie się w piątek spektakularnym wjazdem na najwyższą górę w Austrii, Großglockner o wysokości 3 798 m. Wieczorem odbędzie się oficjalne otwarcie smart times i impreza na starym lotnisku.
21 sierpnia 2010: konwój smart times, konkurs i zabawa. O godzinie 11:00 rozlegnie się sygnał do rozpoczęcia tradycyjnej przejażdżki konwojem smartów wokół jeziora – zgodnie z Księgą Rekordów Guinessa to najdłuższy konwój samochodowy na świecie. Po południu emocji dostarczy kaskaderskie przedstawienie z udziałem smartów oraz konkurs na najładniejszego smarta. Cały czas do dyspozycji fanów pozostawać będą projektanci smarta, którzy będą odpowiadać nawet na najbardziej skomplikowane pytania. Wieczorem zaś odbędzie się zabawa w zamku Kaprun.
22 sierpnia 2010: bazar smarta. Impreza zakończy się tradycyjnym bazarem, na którym będzie można nabyć gadżety i używane części do smartów.

Źródło: Daimler
REKLAMA