REKLAMA

Nowy smart fortwo pulse

Nowy smart fortwo pulse26.01.2011
Smart fortwo pulse przywita wiosnę nieco "ostrzejszym" wglądem, który według zapewnień producenta, ma sprawić, że ten dynamiczny wariant smarta będzie jeszcze bardziej sportowy. Przedni i tylny fartuch oraz fartuchy boczne ...

...wchodzące w skład pakietu nadwoziowego stanowiącego standardowe wyposażenie pulse, zyskały ostrzej zarysowane kontury.

Nowy smart fortwo pulse 1 Fortwo pulse to dynamiczny smart występujący jako coupe i kabriolet, a bardziej kanciaste kształty nowych fartuchów polakierowanych na kolor nadwozia mają nadać mu mocniejszy charakter. Poza tym wyposażono go w felgi z lekkich stopów i szerokie opony o wymiarach 175/55 R 15 z przodu i 195/50 R 15 z tyłu, czarne obudowy lusterek i czarną kratkę atrapy chłodnicy.

Klienci będą mogli nabyć pulse z silnikiem benzynowym o mocy 71 KM/52 kW wykorzystujący technologię mikrohybrydową lub z dieslem o mocy 54 KM/40 kW. Opcjonalnie dostępny będzie najmocniejszy silnik benzynowy turbo o mocy 84 KM/62 kW.

Nowy smart fortwo pulse 2 We wnętrzu znalazła się trójramienna, sportowa kierownica obita skórą z dodatkowymi manetkami, które ułatwiają zmianę biegów w ręcznej skrzyni Softip. Fotele obito kombinacją tkaniny i skóry w czarnym kolorze, a czarne elementy o perłowym połysku pełnią rolę kontrastowych akcentów w wystroju kabiny.

Nową wersję smarta fortwo pulse będzie można zamawiać od lutego tego roku, do salonów sprzedaży trafi w kwietniu.

Źródło: Daimler, opracowanie: BM
REKLAMA