REKLAMA

Nowa edycja specjalna: smart fortwo nightorange

Nowa edycja specjalna: smart fortwo nightorange01.03.2011
W świeżym kolorze smart zaczyna wiosnę: Nowa limitowana edycja specjalna smart fortwo nightorange łączy jaskrawą pomarańcz z elegancką czernią. Do wyboru są trzy wersje z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym i karoserią coupe lub cabrio.

Auta już teraz dostępne są w salonach. Aktywny, pewny siebie i trendy mówią psycholodzy o kolorze pomarańczy. Zdecydowany, elegancki i o silnej woli, tak opisują czerń. W nowej limitowanej edycji specjalnej fortwo nightorange smart stanął więc na kołach dzięki podniecającej mieszance z elementami wielkomiejskiego szyku.

Nowa edycja specjalna: smart fortwo nightorange 1 W wyglądzie zewnętrznym najbardziej rzuca się w oczy ekskluzywny pomarańczowy metalizowany lakier połączony z czarnym bezpiecznym szkieletem kabiny pasażerskiej tridion i lakierowanymi na czarno obręczami z lekkiego stopu z trzema podwójnymi szprychami, na które z przodu założono opony w rozmiarze 175/55 R15, a z tyłu 195/50 R15. Uwagę zwracają także lakierowane na czarno brewki na reflektory przednie i takie same obudowy lusterek oraz umieszczone w rogach lusterek logo w kolorze pomarańczowym “nightorange”. W smarcie fortwo nightorange cabrio składany dach jest czarny.

Sportowo i elegancko prezentuje się też wnętrze, w której producent kontynuował barwny temat zastosowany w nadwoziu. Czarne fotele z tapicerką łączącą skórę z tkaniną mają pośrodku sportowy, pomarańczowy pas. Podobny zdobi też tapicerowaną dolną część deski rozdzielczej. Ozdobne akcenty, jak obramowanie zegarów polakierowano w kolorze czarnym perłowym. Trójramienne sportowe koło kierownicy z możliwością przełączania biegów i gałka dźwigni zmiany biegów zostały pokryte czarną skórą nappa. Do seryjnego wyposażenia w smart fortwo nightorange należą: system audio basic (radio z RDS, wejściami AUX/USB i dwoma głośnikami) oraz dodatkowe wskaźniki (zegar w kokpicie i obrotomierz).

Nowa edycja specjalna: smart fortwo nightorange 2 Nowy smart fortwo nightorange powstał na bazie wersji wyposażeniowej passion coupe i passion cabrio. Linia wyposażeniowa passion obejmuje między innymi automatyczny program przełączania biegów softouch, elektryczne podnośniki szyb, układ klimatyzacji z automatyczną regulacją temperatury oraz przezroczysty dach panoramiczny z roletą. Opcjonalnie dostępny jest między innymi elektryczny układ wspomagania przekładni kierowniczej, ogrzewane siedzenia, zamykany schowek pod szybą przednią oraz smart Surround Soundsystem z sześcioma głośnikami lub system audio nawigacja / multimedia z dotykowym wyświetlaczem.

W ofercie jest fortwo nightorange z silnikiem benzynowym w technologii micro hybrid drive 52 kW (71 KM), z silnikiem benzynowym z turbodoładowaniem 62 kW (84 KM) oraz z silnikiem wysokoprężnym 40 kW (54 KM) i seryjnym filtrem cząstek stałych.

Źródło: smart
REKLAMA