Subaru Poland Rally Team przed kolejnym rajdem

Subaru Poland Rally Team przed kolejnym rajdem06.06.2009
Pierwsza szutrowa runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wystartuje już dziś w Gdańsku, a podczas kolejnych dni zawodnicy pokonają 12 odcinków specjalnych zlokalizowanych w okolicach Kartuz. 5 Międzynarodowy Rajd Lotos Baltic Cup ...

...przyciągnął ponad 40 załóg, w tym całą krajową czołówkę. Nie mogło wśród nich zabraknąć zwycięzcy pierwszej eliminacji Kajetana Kajetanowicza. Lider RSMP wystartuje z Jarosławem Baranem w Subaru Imprezie STI 09 w barwach Subaru Poland Rally Team.

Kajetan Kajetanowicz: - Po doskonałym początku sezonu jestem pełen optymizmu, jednak wiem, że nie będzie łatwo. Podczas dwóch dni testów w okolicach Gdańska, pokonałem wiele kilometrów i jestem bardzo zadowolony z ustawień samochodu. Pierwsze chwile nie były łatwe, ponieważ dopiero oswajałem się szutrową specyfikacją naszego Subaru. Jednak pod koniec dnia było zdecydowanie lepiej. W nocy spadł deszcz i miałem okazję pojechać także po mokrym szutrze i błocie. Auto spisywało się dobrze, i choć prowadzi się inaczej od Lancera, przynosi bardzo dużo frajdy z jazdy. Postaram się pojechać najszybciej jak potrafię i mam nadzieję nie popełnić wielu błędów. Po pokonaniu tych cennych kilometrów testowych wiem ile znaczy ciągłe trenowanie i dlaczego tzw. szutrowi kierowcy jeżdżą tak szybko w Polsce. Wspólnie z Jarkiem Baranem i całym zespołem zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na Rajd Lotos!

Źródło: Subaru Import Polska