Subaru przed Rajdem Rzeszowskim

Subaru przed Rajdem Rzeszowskim07.08.2009
Rywalizacja w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski wchodzi w decydującą fazę, przed zawodnikami Rajd Rzeszowski, stanowiący piątą eliminację krajowych rozgrywek. Na starcie frekwencja będzie rekordowa, ...

...bowiem impreza ta jest jednocześnie rundą mistrzostw Słowacji. W sumie zgłosiło się 69 załóg, w tym wielu w klasie N-4, którą reprezentować będzie Subaru Poland Rally Team. Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran pełni sił staną do walki w Subaru Imprezie podczas czternastu wymagających odcinków specjalnych.

Za nami i przed nami trzy rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – mówi Kajetan Kajetanowicz. - Emocje rosną, teraz rywalizacja będzie jeszcze bardziej zacięta, bo koniec sezonu coraz bliżej. Obecnie w klasyfikacji RSMP zajmujemy piąte miejsce z niewielką stratą punktową do naszych kolegów i rywali. Podczas Rajdu Rzeszowskiego frekwencja jest bardzo wysoka, wielu dobrych zawodników przyjechało do nas z Czech, Słowacji i Węgier. Tu serdeczna prośba do kibiców, by również gorąco dopingowali załogi zza granicy, aby oni też poczuli panującą na naszych rajdach ciepłą atmosferę. Wiem, że trzeba będzie jechać jeszcze szybciej niż podczas dotychczasowych rund, a co ważniejsze - unikać popełniania błędów. Odcinki Rzeszowskiego są zróżnicowane - wąskie i równe, ale w wielu miejscach mocno podbijające, zatem bardzo trudne technicznie. Trzeba będzie naprawdę bardzo dobrze współpracować z mechanikami, by ustawić rajdówkę tak, aby prowadziła się doskonale. Wierzę, że nasz zespół stanie jak zawsze na wysokości zadania i będziemy mieli na mecie dużo powodów do radości.

Źródło: Subaru Import Polska , foto: Piotr Nurczyński