Subaru w Rajdzie Orlen

Subaru w Rajdzie Orlen17.09.2009
Trwają przygotowania do przedostatniej odsłony Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Już w najbliższy weekend (19-20 września) zawodnicy wystartują w Rajdzie Orlen, którego trasy zlokalizowane zostały w okolicach Płocka.

Wśród rajdowej czołówki naszego kraju nie zabraknie zespołu Subaru Poland Rally Team - Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana.

Kajetan Kajetanowicz: - Przed nami przedostatnia eliminacja w tegorocznych mistrzostwach Polski. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z ustawień naszego Subaru, auto podczas testów spisywało się znakomicie. Mamy zupełnie nowe szutrowe zawieszenie, które sprawuje się bardzo dobrze. Nasza dobra kondycja oraz nastawienie dodatkowo napawa nas optymizmem. Cały zespół jest pełen sił i wiary, zapowiada się więc udany weekend. Podczas treningów czułem się w naszej rajdówce wspaniale i jestem przekonany, że podczas rajdu zarówno mnie, jak i Jarkowi jazda po szutrowych oesach sprawi ogromną radość. Jak zwykle liczymy na gorący doping naszych kibiców – trzymajcie kciuki!

Źródło: Subaru Import Polska