Nowy koncept Subaru na Los Angeles Auto Show

Nowy koncept Subaru na Los Angeles Auto Show08.11.2010
Subaru ogłosiło, że podczas zbliżającego się Los Angeles Auto Show zaprezentuje nowy pojazd koncepcyjny. Oprócz tej informacji producent przedstawił także swoje nowe hasło przewodnie: "Confidence in Motion", co oznacza "pewność siebie w ruchu".

Niestety Subaru nie ujawniło żadnych szczegółów dotyczących nowego pojazdu koncepcyjnego, a udostępnione zdjęcie również niewiele wyjaśnia.

Nowy koncept Subaru na Los Angeles Auto Show 1Z teasera można wywnioskować, że może to być sportowe coupe. Przedstawiciele japońskiej firmy zasugerowali jedynie, że zgodnie z nową filozofią koncernu jego pojazdy mają być czymś więcej niż tylko środkiem transportu – mają także oferować przyjemność i „spokój umysłu” pasażerom i kierowcy. Jednym słowem nie powiedzieli nic ciekawego, ponieważ do zasady tej przyznaje się w zasadzie każdy producent samochodów na świecie.

Koncepcyjny pojazd, który ma uosabiać nową filozofię „Confidence in Motion” zostanie pokazany w Los Angeles w dniach 17-28 listopada. Wygląda więc na to, że wkrótce będziemy mieć do dyspozycji więcej informacji na jego temat, bo debiut już za tydzień.

Źródło: Subaru, opracowanie: BM