Moto Horiz. Nowy dealer Suzuki w Warszawie

Moto Horiz. Nowy dealer Suzuki w Warszawie05.09.2019
Od czerwca mieszkańcy Warszawy mogą cieszyć się nowym salonem Suzuki. To niezwykle ciekawe miejsce na mapie wschodniej części miasta, oferujące oprócz sprzedaży samochodów naprawy blacharsko - lakiernicze.

Moto Horiz Suzuki Warszawa jest miejscem, w którym profesjonalizm ściśle współgra z nowoczesnością oraz otwartością na potrzeby klientów.

Salon inny niż wszystkie

Salon Moto Horiz Suzuki Warszawa dokłada wszelkich starań, aby Klienci mogli poczuć się w tym miejscu komfortowo. Doradcy pracujący w Salonie starają się, aby żaden z nich nie czuł się zagubiony. Najważniejsze dla obsługi salonu jest to, aby Klienci czuli się zaopiekowani, a także w pełni poinformowani o bieżącej ofercie. Salon znajduje się przy ul. Trakt Brzeski 88 w Wesołej. Dojazd do niego jest niezwykle łatwy i każdy bez trudu go odnajdzie. Przy salonie znajduje się duży parking, nie trzeba więc martwić się o to, gdzie pozostawi się swój samochód. To niezwykle istotne szczególnie w przypadku Warszawy, gdzie trudno o miejsce do zaparkowania.

Moto Horiz Suzuki Warszawa

Salon Moto Horiz Suzuki Warszawa został stworzony zupełnie od podstaw - zgodnie z architektoniczną koncepcją marki. Zasługuje on na uznanie przede wszystkim ze względu na swoją otwartość i możliwie jak najszybsze działanie. Myśląc o zakupie samochodu, warto najpierw skorzystać z jazdy testowej. W innych salonach zazwyczaj wiąże się to z długim oczekiwaniem na wolny termin. W przypadku salonu Moto Horiz Suzuki Warszawa wystarczy przyjść na miejsce, wybrać interesujący model samochodu i od razu skorzystać z jazdy testowej. To ogromne udogodnienie, które pozwala na dokładne poznanie pojazdu w ciągu jednej wizyty. Nowy Salon Suzuki w Warszawie oferuje także niezwykle szybki zakup samochodu, jeśli tylko jest on w salonie. To rzadko spotykana praktyka, która jest doceniana przez wielu klientów. Po co czekać na wymarzony samochód, skoro można go mieć "od ręki"?

Doświadczenie i dbałość o każdy detal

Nowy salon Suzuki w Warszawie stanowi połączenie nowoczesności i doświadczenia, komfortu i profesjonalizmu. To wszystko dzięki idealnemu zapleczu oraz zaangażowaniu właścicieli, którzy doskonale zdają sobie sprawę zarówno z potrzeb klientów, jak i swoich pracowników. Wszystkie podejmowane działania składają się na całokształt, który przyciąga coraz więcej osób.

Miła i kompetentna obsługa to jeden ze znaków rozpoznawczych Moto Horiz Suzuki Warszawa. Każdy klient może liczyć na fachową poradę, która ułatwi mu znalezienie idealnego dla siebie samochodu. Nie każdy musi być specjalistą z dziedziny motoryzacji - jednak każdy powinien mieć możliwość zaczerpnięcia porady specjalistów. Tylko taka praktyka umożliwia zakup samochodu na miarę swoich oczekiwań.

Przy salonie działa autoryzowany serwis Suzuki. To kolejna zaleta tego miejsca, ponieważ stanowi ona gwarancję kompleksowych usług związanych zarówno z zakupem, jak i eksploatacją pojazdu. Osoby pracujące w serwisie doskonale znają specyfikę tych samochodów, można więc mieć pewność, że oddajemy pojazd specjalistom w tej dziedzinie. Nowy salon Suzuki w Warszawie łączy w sobie cechy doceniane przez każdego klienta. Możliwość skorzystania z jazdy testowej bez wcześniejszych zapisów, zakup samochodu "od ręki", autoryzowany serwis działający przy salonie - to tylko niektóre z wyznaczników tego miejsca. Godne podkreślenia jest podejście do klienta - otwartość, zaangażowanie, chęć pomocy i porady tworzą wizytówkę Moto Horiz Suzuki Warszawa. Właściciele tego salonu kładą nacisk nie tylko na profesjonalizm, ale również klimat tego miejsca, którym obejmują klientów oraz swoich pracowników. W tym salonie można z przyjemnością zakupić wymarzony pojazd, w czym pomogą nam doświadczeni i kompetentni specjaliści.

Zainteresowanych marką Suzuki zapraszamy do kontaktu z dealerem MOTO HORIZ przy ul. Trakt Brzeski 88, 05-077 Warszawa. tel.: +48 22 419 97 70.