Liana zamiast Alto

Liana zamiast Alto24.04.2004
Suzuki Motor Poland zapowiada zmianę planów dystrybucyjnych. Zamiast małego Alto w Polsce - wcześniej niż pierwotnie zapowiadano - pojawi się Liana. Premiera prasowa planowana jest na drugą połowę maja ...

Suzuki Motor Poland zapowiada zmianę planów dystrybucyjnych. Zamiast małego Alto w Polsce - wcześniej niż pierwotnie zapowiadano - pojawi się Liana. Premiera prasowa planowana jest na drugą połowę maja, a od czerwca klienci będą mogli zapoznać się z testowymi modelami Liany w 26 salonach Suzuki na terenie Polski.

Liana zamiast Alto 1 Od lipca oferowane będą wersje sedan i hatchback o pojemności silnika 1.6 l mocy 106 KM. Liana będzie wyposażona w układ klimatyzację, ABS, radio z odtwarzaczem CD i sześcioma głośnikami, cztery poduszki powietrzne, wzmocnienia boczne drzwi, elektrycznie podnoszone szyby w czterech drzwiach, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne oraz przednie światła przeciwmgielne i centralny zamek ze zdalnym sterowaniem. Samochód produkowany jest w Japonii.

"Na zmianę naszych planów wpłynął przede wszystkim sukces sprzedaży modelu IGNIS w Polsce. Klienci oczekują od nas niezawodnych, rodzinnych samochodów średniej wielkości za rozsądną cenę. Jestem przekonany, że Liana będzie dla nich dobrą propozycją" – powiedział Harumichi Uto, prezes Suzuki Motor Poland.