Nowy Suzuki Swift

Nowy Suzuki Swift21.10.2004
Prototypami nowego Swifta były dwa samochody koncepcyjne: Concept-S zaprezentowany po raz pierwszy w 2002 roku w Paryżu oraz sportowy kabriolet Concept-S2. Swift został stworzony przede wszystkim z myślą o klientach w Europie ...

Prototypami nowego Swifta były dwa samochody koncepcyjne: Concept-S (zaprezentowany po raz pierwszy w 2002 roku w Paryżu podczas Mondial de l’automobile) oraz sportowy kabriolet Concept-S2 (pokazany w 2003 roku podczas Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie).

Nowy Suzuki Swift 1 Premierze nowego modelu Suzuki towarzyszy hasło: "Koncepcja stała się rzeczywistością". Zgodnie z deklaracjami projektantów Suzuki, Swift został stworzony przede wszystkim z myślą o klientach w Europie i ma stać się symbolem "Renesansu Suzuki" na rynku europejskim. Nowy Swift skonstruowany jest na zupełnie nowym podwoziu, które zostało udoskonalone po serii testów drogowych na terenie starego kontynentu. Swift produkowany będzie w Magyar Suzuki Corporation.

Polska premiera nowego Swifta odbędzie się podczas Warsaw International Motor Show 3-7 listopada 2004 r. Na rynku dostępny będzie wiosną 2005 r.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Suzuki Motor Poland podczas Warsaw International Motor Show.

Źródło: Suzuki Motor Poland