Suzuki Kizashi to najlepszy amerykański wybór

Suzuki Kizashi to najlepszy amerykański wybór18.11.2010
Suzuki Kizashi został okrzyknięty tytułem "Najlepszy wybór" w amerykańskim rankingu Consumers Digest. W rankingu Consumers Digest ocenie poddano ponad 250 modeli w 12 kategoriach. Model Kizashi, którego opisywano jako ...

...rodzinny samochód dla uzależnionych od sportowej i jednocześnie komfortowej jazdy zdobył tytuł „Najlepszy wybór”, w kategorii „Samochód rodzinny”. Kizashi został wysoko oceniony za stylistykę, prowadzenie, poziom komfortu, ergonomię, praktyczne rozwiązania, bezpieczeństwo, gwarancję, a także koszty użytkowania i cenę. Uznanie go za „Najlepszy wybór” odzwierciedla pogląd Consumers Digest, który z modeli ocenianych przez jury, oferuje wyjątkową jakość w stosunku do swojej ceny.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze zwycięstwa w rankingu Consumers Digest – mówi Koichi Suzuki, Wiceprezes amerykańskiego oddziału Suzuki. - Zdobycie tytułu „Najlepszy wybór” sprawia, że konsumenci szukający stylowej alternatywy dla zwykłych sedanów rodzinnych, dostrzegą takie atrybuty Kizashi jak bezpieczeństwo, niezawodność i dostępność cenowa.

O Suzuki Kizashi
Model Kizashi to pierwszy sportowy sedan z napędem 4x4 w ofercie Suzuki. Stanowi wyjątkową kompozycję dynamicznego prowadzenia, estetyki klasy premium i kunsztu wykonania. Jako pierwszy model przedefiniował tradycyjny wizerunek sedana marki Suzuki, zachowując tym samym charakterystyczne dla niej przywiązanie do treści i wartości. Kizashi zadebiutował na rynku amerykańskim w grudniu 2009 roku. Sprzedaż na polskim rynku rozpoczęła się w listopadzie 2010r.

Źródło: Suzuki Motor Poland