Nowy Suzuki Jimny ELEGANCE

Nowy Suzuki Jimny ELEGANCE14.06.2006
Firma Suzuki Motor Poland wprowadza do sprzedaży limitowaną wersję modelu Jimny z silnikiem benzynowym 1.3i (M13A) z VVT oraz automatyczną skrzynią biegów. Cena nowego modelu Jimny ELEGANCE wynosi 59 900 PLN brutto ...

Suzuki Jimny w wersji ELEGANCE jest wyposażony w m.in. klimatyzację, wspomaganie układu kierowniczego, elektrycznie sterowane szyby, zdalnie sterowany centralny zamek, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, dwie poduszki powietrzne, oraz relingi dachowe.

Nowy Suzuki Jimny ELEGANCE 1 Warto zaznaczyć, że w standardzie modelu ELEGANCE znajdują się także podgrzewane siedzenia przednie oraz zestaw audio z odtwarzaczem CD i głośnikami oraz koło kierownicy oraz elementy siedzeń pokryte skórą. Elektromagnetyczny układ, który pozwala na łatwiejszą zmianę napędu z jednej na obie osie, aluminiowe obręcze kół oraz przednia szyba z filtrem UV uzupełniają bogatą listę wyposażenia tego samochodu.

Model Jimny ELEGANCE pozycjonowany jest jako auto dla dynamicznych młodych ludzi, dla których ważna jest wygoda oraz wysoki standard wyposażenia. Skierowany jest zwłaszcza do młodych kobiet, które cenią sobie styl i indywidualność oraz komfort jazdy samochodem z napędem na cztery koła.

Cena nowego modelu Jimny ELEGANCE wynosi 59 900 PLN brutto.