Suzuki Swift w edycjach Colorline i Aero

Suzuki Swift w edycjach Colorline i Aero12.10.2012
W polskiej ofercie koncernu Suzuki pojawiły się dwie nowe, specjalne wersje modelu Swift. Pierwsza z nich to dwukolorowy Swift Colorline, a druga to sportowy Swift Aero. Obie są już dostępne w salonach sprzedaży producenta.

Suzuki Swift w edycjach Colorline i Aero 1Suzuki Swift 1.2 Comfort Colorline
Seria Swift Colorline przeznaczona jest dla ludzi, którzy lubią prowadzić barwne życie i wyróżniać się na tle innych kolorowymi akcentami. Ta edycja specjalna dostępna jest w trzech zestawach: czarno-białym, czarno-czerwonym i niebiesko-białym. W każdym przypadku dach, górna część drzwi, pokrywy bagażnika i słupka C mają inny kolor niż reszta nadwozia. Obudowy lusterek bocznych są dwukolorowe, w większej części w odcieniu dachu.

Swift 1.2 Premium z pakietem Aero
Pakiet Aero zmienia standardowego Swifta w pojazd o bardziej dynamicznym i sportowym charakterze. Składają się na niego następujące komponenty:

  • aerodynamiczny spojler dachowy w kolorze nadwozia,
  • tempomat z przyciskami sterowania w kole kierownicy,
  • czerwony szew wykończeniowy kierownicy oraz otuliny drążka zmiany biegów,

Suzuki Swift w edycjach Colorline i Aero 2 Swift Aero jest dostępny w sześciu odcieniach lakieru nadwozia, w tym w zupełnie nowym kolorze przeznaczonym tylko dla edycji specjalnej, głębokim, perłowym brązie - Bison Brown Pearl Metallic.

Warto przypomnieć, że rodzina modeli Suzuki w naszym kraju obejmuje jeszcze jedną wersję specjalną o nazwie Integra. Wyróżniają je dodatkowe rozwiązania multimedialne. Należą do nich nawigacja satelitarna Garmin z systemem komunikacji bezprzewodowej Bluetooth i zestawem głośnomówiącym, łącze systemu audio, do którego można podłączyć iPhone’y i iPody, zestaw głośnomówiący i duży ekran dotykowy o przekątnej 6,1 cala, którego można używać również do dotwarzania płyt z filmami w formacie DVD lub DivX.

Źródło: Suzuki, opracowanie: BM