Największa w historii Auto Nostalgia już w tym tygodniu

Największa w historii Auto Nostalgia już w tym tygodniu15.04.2024
W dniach 20-21 kwietnia 2024 roku, miłośnicy motoryzacyjnej klasyki mają wyjątkową okazję, by uczestniczyć w największej jak dotąd edycji kultowych warszawskich targów pojazdów zabytkowych - Auto Nostalgia.

Impreza odbędzie się na terenie EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, zajmując aż 3 pawilony. To gwarantuje niemal 12 tysięcy m² wyjątkowej ekspozycji.

Setki unikatowych pojazdów zabierają w podróż w czasie Auto Nostalgia to wielkie święto fanów motoryzacji duszą. Na miejscu można będzie podziwiać setki unikatowych samochodów, motocykli oraz pojazdów specjalnych. Wśród wystawców pojawią się muzea z całej Polski, ale także automobilkluby, stowarzyszenia pasjonatów, kluby miłośników różnych marek samochodowych, przedstawiciele rajdów samochodowych oraz indywidualni kolekcjonerzy.

Auto Nostalgia

Skarby z minionych epok na 12tyś m²

Zapowiada się prawdziwa uczta dla oczu i pełen przekrój historii motoryzacji. Swoją obecność potwierdziła m.in. Giełda Klasyków. Przywiezie takie perełki jak Salmson S4C Faux Cabriolet z 1933 roku, czy też urokliwy Austin A35 z 1958 roku.

Automobilklub Polski zaprezentuje amerykańską motoryzację, w tym klasyczny Cadillac, Buick Riviera i Chevrolet Chevy Van. Z kolei Sportivo Silesia zachwycać będzie Alfą Romeo Montreal z roku 1972, a także Alfa Romeo Giulia SS.

Auto Nostalgia

Kutowe klasyki z czasów PRL-u zaprezentuje m.in. Klub Miłośników Syren i Warszaw. Ciekawą ekspozycję przygotowuje też Muzeum Tamte Lata oraz Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych "Traktor i Maszyna".

Szansa na własny kawałek motoryzacyjnej historii

Auto Nostalgia nie ogranicza zwiedzających tylko do podziwiania wystawy. To również okazja do zakupu własnego wymarzonego klasyka. W trakcie targów można będzie zapoznać się z kilkudziesięcioma ofertami pojazdów wystawionych na sprzedaż, zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu, bo zamiast jeździć po Polsce w poszukiwaniu najlepszej okazji, to wiele z nich pojawi się właśnie w ten weekend w Warszawie.

Auto Nostalgia

Otwarcie sezonu klasyków w Stolicy

W dniach 20-21 kwietnia 2024 roku, oczy wszystkich miłośników historii motoryzacji, jak również tych, którzy po prostu lubią wspominać dawne lata, powinny być skierowane na EXPO XXI w Warszawie. Auto Nostalgia obiecuje niezapomnianą podróż w czasie, podczas której można będzie podziwiać setki unikatowych pojazdów oraz spotkać się i porozmawiać z innymi pasjonatami. Wielu odwiedzających z pewnością znajdzie tam swój wymarzony klasyk – i albo zrobi sobie z nim zdjęcie, albo go zakupi i wyjedzie nim z targów.

  • Termin: 20-21 kwietnia 2024
  • Godziny otwarcia: 10:00 – 17:00
  • Lokalizacja: EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa
  • Więcej informacji: https://autonostalgia.pl/
Auto Nostalgia

Źródło: Grupa MTP