MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie
Ford

 oferty nowych samochodówlista dealerówdane technicznezdjęcia modelu
dodaj ogłoszeniewyświetl ogłoszeniaoceń ten modelwyświetl oceny modelu

Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »


4.34
 

Ford » Charakterystyka modelu S-MAX


Ford S-MAX '2006Ford S-MAX '2006Ford S-MAX '2006Ford S-MAX '2006

Ford S-MAX to duży pojazd wielozadaniowy łączący przestronność vana ze "sportową" limuzyną, który ma wypełnić lukę w ofercie Forda pomiędzy modelami C-MAX a Galaxy. Po raz pierwszy zaprezentowano go w 2006 roku na wystawie w Genewie i niemal od razu nagrodzony został tytułem "Samochodu Roku 2007".
Na etapie projektowania zastosowano w nim nowy "Ford kinetic design", używany także w nowym Galaxy i modelu studyjnym Iosis, charakteryzujący się kanciastymi reflektorami, wąską kratką chłodnicy i dużą trapezoidalną częścią pod zderzakiem. Pięciodrzwiowe auto posiada siedem miejsc do siedzenia, przy czym drugi ich rząd oraz opcjonalny trzeci rząd można całkowicie schować w podłodze, zwiększając przestrzeń bagażową.
 

Ford S-MAX - Fotogalerie


Zdjęcia Ford

 

Ostatnie 10 wiadomości związane z Ford S-MAX:


EcoBoost rośnie w siłę

EcoBoost rośnie w siłę 31.05.2012 Ford of Europe planuje trzykrotnie zwiększyć produkcję oszczędnych, a zarazem mocnych silników EcoBoost. Planowana roczna produkcja w 2015 roku wynosić ma 480 tysięcy w porównaniu z 141 tysiącami wyprodukowanymi w ubiegłym roku, ... ...  »

Skuteczny sposób na fotoradar według Forda

Skuteczny sposób na fotoradar według Forda 27.03.2012 Wysoka moc silnika, precyzyjne prowadzenie, zaawansowane technologie - wszystko to rozbudza wyobraźnię entuzjastycznych kierowców, jednak chęć wykorzystania potencjału samochodu szybko studzą wszechobecne fotoradary. ...  »

Ford na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie

Ford na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie 14.09.2011 64 salon samochodowy we Frankfurcie staje się sceną debiutu znaczących modeli oraz technologii firmy Ford. Na największym w historii europejskich salonów stoisku firmy Ford zobaczyć będzie można cztery światowe premiery oraz szereg pojazdów i nowych technologii. ...  »

Co wspólnego z Fordem ma czekolada i dmuchawce?

Co wspólnego z Fordem ma czekolada i dmuchawce? 03.08.2011 Niższa masa pojazdu pozwala obniżyć zużycie paliwa i emisję dwutlenku węgla, dlatego inżynierowie Forda pracują nad nowymi sposobami walki ze zbędnymi kilogramami. Jednym z najnowszych pomysłów jest zastosowanie ... ...  »

Fordy w raporcie DEKRA 2010

Fordy w raporcie DEKRA 2010 22.12.2010 Wyniki najnowszego raportu niezawodności samochodów, opracowanego przez niemieckie stowarzyszenie DEKRA, pokazują, że jakość pojazdów z błękitnym owalem Forda na masce utrzymuje się na wysokim poziomie. ...  »

Nowe Fordy S-MAX i Galaxy 2010 - polska premiera

Nowe Fordy S-MAX i Galaxy 2010 - polska premiera 21.06.2010 Polski oddział Forda zaprezentował dziennikarzom odnowione modele S-MAX i Galaxy podczas 2-dniowej prezentacji (16-17.06), która odbyła się we Wrocławiu. Nadwozie obu modeli to najnowsza interpretacja stylistyki Kinetic Design. ...  »
Pozostałe artykuły ...

» Fordy S-MAX i Galaxy aspirują do klasy premium

» Nowości Forda na rok 2010

» 203 KM w nowym Fordzie S-MAX

» S-MAX i Galaxy 2010, oficjalne zdjęcia z przecieku

strona głównaredakcjaforum samochodoweregulaminreklama

Copyright © 1999-2015 MotoNews.pl
Regulamin i warunki korzystania z serwisu