Alfa Romeo Giulia triumfuje w konkursie MissionFleetAwards

Alfa Romeo Giulia triumfuje w konkursie MissionFleetAwards20.12.2017
Prestiżowy tytuł najlepszego "Samochodu dla dyrektorów i kadry kierowniczej" przyznano Alfie Romeo Giulia w wersji Business Sport oferowanej z silnikiem wysokoprężnym 2.2 Turbo i automatyczną, 8-biegową skrzynią biegów AT8 180KM.

Po sukcesie w roku 2016, kilka dni temu odbyła się druga edycja konkursu MFA-MissionFleetAwards, przeznaczonego dla sektora flot samochodowych. Do konkursu zgłoszono 51 kandydatur, w tym 21 projektów firmowych dotyczących flot samochodowych i około 30 produktów. Łącznie wręczono 18 nagród i wyróżnień.

Prestiżowy tytuł najlepszego „Samochodu dla dyrektorów i kadry kierowniczej" przyznano Alfie Romeo Giulia w wersji Business Sport oferowanej z silnikiem wysokoprężnym 2.2 Turbo i automatyczną, 8-biegową skrzynią biegów AT8 180KM.

Jury MFA-MissionFleetAwards tak uzasadniała swój wybór Alfy Romeo Giulia:

„Samochód wyróżnia się dużym komfortem i bardzo dobrze się prowadzi. Model Giulia najlepiej wyraża sportową tradycję marki, która od zawsze zachwycała swoich odbiorców. Ponadto, menadżerom flot podoba się nowa polityka handlowa Grupy FCA, w tym Alfa Romeo skierowana do odbiorców flotowych".
Alfa Romeo Giulia

Grupa FCA przygotowała specjalną strategię, składającą się z nowych produktów i ekskluzywnych programów, która w pełni odpowiada wymaganiom rynku flotowego. To właśnie Giulia najbardziej przyciągnęła uwagę włoskich firm: ponad 600 średnich i dużych firm zakupiło Alfę Romeo Giulia do swojej floty samochodowej.

Ten ogromny sukces jest również zasługą bogatego wyposażenia standardowego modelu Giulia oferowanego w wersji Business i Business Sport przygotowanych specjalnie dla flot oraz przedsiębiorców (rynek włoski). Pierwsza wersja oferuje 16" koła ze stopów lekkich, nawigację Connect Nav z wyświetlaczem 6,5", tylne czujniki parkowania, składane i sterowane elektrycznie zewnętrzne lusterka boczne.

Natomiast wersję Business Sport wzbogacają dodatkowo: 17" koła ze stopów lekkich, fotele obite tapicerką skórzano-materiałową, sportowa skórzana kierownica, aluminiowe elementy wykończeniowe, takie jak panel deski rozdzielczej, górne elementy paneli drzwi oraz tunel środkowy, kamera cofania z funkcją dynamicznej siatki, reflektory ksenonowe o mocy 25W i lakierowane na czarno zaciski hamulcowe. Ponadto, w wersji wyposażenia Business z silnikiem 2.2 Diesel o mocy 180 KM z ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów, jest dostępna innowacyjna wersja „AE" (Advanced Efficiency) - wyróżniająca się specjalnym logo na tylnej klapie - która osiąga niezwykły wynik, jeśli chodzi o zużycie paliwa i poziom emisji spalin: 3,8 l/100km i zaledwie 99 g/km CO2 w cyklu mieszanym.

Źródło: Alfa Romeo