Alfa Romeo Giulia zdobywa tytuł Best Car 2021

Alfa Romeo Giulia zdobywa tytuł Best Car 202116.02.2021
W plebiscycie Czytelników magazynu „auto motor und sport”, Alfa Romeo Giulia zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Importowane modele sedan". Ten prestiżowy tytuł został przyznany Giulii po raz czwarty w ciągu pięciu lat.

Kolejna prestiżowa nagroda dla Alfy Romeo Giulia. Magazyn motoryzacyjny "auto motor und sport” uhonorował model tytułem "Best Car 2021”. Już po raz czwarty w ciągu ostatnich pięciu lat Czytelnicy wybrali sportową, włoską limuzynę zwycięzcą w kategorii "Importowane modele sedan”.

Otrzymując 22% głosów, Alfa Romeo Giulia pokonała 14 konkurentów. Alfa Romeo Giulietta i Alfa Romeo Stelvio, odpowiednio druga i trzecia w swoich kategoriach, dopełniają sukces marki Alfa Romeo w tegorocznym "Best Cars”.

Alfa Romeo
Alfa Romeo Giulia GTA

Czwarte w ciągu pięciu lat zwycięstwo Alfy Romeo Giulia w konkursie "Best Cars" jest potwierdzeniem ogromnego entuzjazmu, jaki włoska marki wzbudza wśród fanów motoryzacji w Niemczech. Świadczy o tym nie tylko zwycięstwo Giulii, ale także nagrody zdobyte przez modele Stelvio i Giulietta w swoich kategoriach.

W tegorocznej, 45. edycji konkursu "Best Cars" organizowanego przez niemiecki magazyn branżowy "auto motor und sport" wzięło udział ponad 100 000 Czytelników. Mogli oni wybierać spośród 387 modeli w jedenastu kategoriach, w tym osobne wyróżnienia przyznane zostały samochodom importowanym. Ceremonia wręczenia nagród po raz pierwszy odbyła się wirtualnie.

Źródło: Alfa Romeo