Alfa Romeo szykuje luksusowego SUV-a

Alfa Romeo szykuje luksusowego SUV-a06.04.2007
Alfa Romeo już od kilku lat zapowiada uzupełnienie istniejącej palety modeli o model SUV. Co prawda istnieje "terenowa" wersja modelu 156 o nazwie Crosswagon, ale bądźmy szczerzy, bliżej mu do Alfy niż do nawet najprostszej terenówki ...

Alfa Romeo już od kilku lat zapowiada uzupełnienie istniejącej palety modeli o model SUV. Co prawda istnieje "terenowa" wersja modelu 156 o nazwie Crosswagon, ale bądźmy szczerzy, bliżej mu do Alfy niż do nawet najprostszej terenówki z prawdziwego zdarzenia.

Alfa Romeo szykuje luksusowego SUV-a 1 Teraz jednak Alfa szykuje luksusowego SUV-a, zapewne tak samo nieporadnego w terenie jak Crosswagon, ale o wiele bardziej prestiżowego. Główna konkurencja to Audi Q5 i BMW X3, a więc szczyt lekkich, prestiżowych bulwarowych terenówek. Niech nie zmylą was kształty pojazdu widoczne na zdjęciach szpiegowskich. Pod karoserią poczciwego Fiata Palio kryje się najnowszy SUV Alfy. Wiele wskazuje, że wygląd ostateczny terenowej Włoszki przypominać będzie studyjny model Camal, pokazywany dwa lata temu. Obok prezentujemy wizję komputerową wyglądu ostatecznego SUV-a Alfy.

Źródło: WCF, Informacja Moto Target