Alfa Brera - European Car of The Year 2007

Alfa Brera - European Car of The Year 200710.11.2006
Za elegancję, stosunek możliwości technicznych do ceny oraz jakość wykończenia wnętrza Alfie Brera został przyznany w Japonii tytuł "European Car of The Year 2007". Ta prestiżowa nagroda została przyznana przez jury JAHFA ...

Ta prestiżowa nagroda została przyznana przez jury JAHFA (Japan Automotive Hall of Fame) składające się z 21 członków, reprezentujących środowiska akademickie, kulturalne, przemysłowe, świat polityki oraz środowisko dziennikarzy japońskich.

Alfa Brera - European Car of The Year 2007 1 JAHFA powstała w 2000 roku. Jest organizacją non-profit, stawiającą sobie za cel rozwój japońskiego przemysłu motoryzacyjnego oraz jego wspieranie.

Ta szczególna nagroda podkreśla fakt, iż Alfa Brera stanowi jedyne w swoim rodzaju połączenie takich cech, jak sportowy charakter i włoska elegancja. Harmonia kształtów, w połączeniu ze znakomitą technologią sprawia, iż jest to piękny, solidny samochód o wielkiej mocy.

Alfa Brera - European Car of The Year 2007 2 Taki jest właśnie charakter nowej, luksusowej Alfy, która wzbudza wielkie emocje i gwarantuje maksimum przyjemności jazdy.

Dzięki wykorzystaniu wyszukanych materiałów i innowacyjnych rozwiązań, takich jak szeroki, szklany dach, który rozświetla wnętrze i sprawia wrażenie przestronności - Alfa Brera posiada przytulną i bardzo wyrafinowaną kabinę, co dodaje jej linii jeszcze więcej polotu.

Źródło: Alfa Romeo, fot. Alfa Romeo