Scarlett Johansson na prawym fotelu Alfy 8C

Scarlett Johansson na prawym fotelu Alfy 8C28.09.2007
To wymarzony "zestaw" według internautów głosujących na brytyjskiej witrynie internetowej 4car i organizatorów motoryzacyjnego show MPH’07 rozpoczynającego się 1 listopada w Londynie na terenach Earls Court.

Scarlett Johansson rok temu została wybrana najseksowniejszą kobietą świata. Tym razem w głosowaniu Brytyjczyków na wymarzony samochód i najbardziej pożądanego pasażera zebrała aż 23% głosów dystansując równie ponętną hollywoodzką piękność - Jessicę Albę.

Trzecie miejsce zajęła Jodie Kidd przed Cameron Diaz i Evą Langoria. Pierwszym mężczyzną, z którym Brytyjczycy chcieliby odbyć przejażdżkę wymarzonym samochodem jest Jeremy Clarkson, który zdobył 7% głosów i uplasował się na 6 miejscu. Głosujący wytypowali jeszcze tajemniczego kierowcę Top Gear – Stiga, Lewisa Hamiltona, Davida Beckhama i Daniela Craiga, który wcielił się w rolę agenta 007 w filmie "Casino Royale".

Wymarzonym autem Brytyjczyków bezapelacyjnie została Alfa 8C (30% głosów) wyprzedzając Bugatti Veyron (13%), Ferrari F430 (11%) i McLarena F1 (11%). Odbywający się co roku motoryzacyjny show MPH prowadzą gwiazdy telewizyjnego wydania Top Gear – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. W tym roku MPH’07 odbędzie się w Londynie (1-4 Listopad) oraz w Birmingham (8-11 Listopada).

O ile gusta kulinarne Brytyjczyków pozostawiają wiele do życzenia, w tym przypadku zgadzamy się z ich wyborem i nie mielibyśmy nic przeciwko przepięknej Alfie 8C z czekającą w środku Scarlett…

Źródło: Newspress, informacja Moto Target