Aston Martin Cygnet debiutuje u Harrodsa

Aston Martin Cygnet debiutuje u Harrodsa16.11.2010
Nowe luksusowe miejskie autko marki Aston Martin - Cygnet wejdzie do produkcji w 2011 roku, jednak już teraz zadebiutowało publicznie w słynnym, londyńskim domu towarowym Harrods. Samochód zajął miejsce w witrynie sklepowej przy Brompton Road.

Nowe luksusowe miejskie autko marki Aston Martin – Cygnet wejdzie do produkcji w 2011 roku, jednak już teraz zadebiutowało publicznie w słynnym, londyńskim domu towarowym Harrods.

Aston Martin Cygnet debiutuje u Harrodsa 1Samochód zajął miejsce w witrynie sklepowej przy Brompton Road. Jak twierdzi producent, centrum miasta i luksusowy dom towarowy to idealne miejsce na debiut kompaktowego Cygneta.

Dwudrzwiowy Cygnet, którego nazwa oznacza „łabędziątko” ma być zaskakującą niespodzianką dla klientów Astona Martina, którzy przyzwyczajeni są raczej do supersportowych produktów tej marki. Producent wierzy chyba, że z tego, co tu dużo mówić, niezbyt pięknego, , kaczątka, powstanie w końcu piękny łabędź (czyt. rynkowy sukces). Cygnet konstrukcyjnie bazuje na Toyocie iQ, ale projektanci dali mu nowy wygląd. Może przewieźć do czterech osób.

Źródło: Aston Martin, opracowanie: BM