MotoNews.pl

Kahn Aston Martin DB9 Touchtronic Auto 5.9

02 sierpnia 2013

Kategoria | Kahn Design  Tuning
Kahn Aston Martin DB9 5

Trudno się oprzeć urokowi Astona Martina DB9 zmodyfikowanego przez brytyjską firmę tuningową Kahn Design. Pokrycie nadwozia nowym lakierem w kolorze „meteorytowego srebra” podkreśliło jego elegancją sylwetkę. Specjaliści z Kahn Design zaopatrzyli także Astona Martina DB9 w nowe wykończenia przednich wlotów powietrza, nowy fartuch tylny i zaciski hamulcowe w odcieniu szarości o nazwie Silverstone. Pojazd został również udekorowany nowymi obręczami z lekkich stopów RS-FX o średnicy 21 cali w odcieniu platynowego srebra, dodającymi Astonowi elegancji i luksusowego charakteru.

Pod maską kryje się jednostka napędowa V12 generująca solidne 450 KM mocy i potężny dźwięk płynący z końcówek rur wydechowych.

Wnętrze kabiny zyskało nowe, ręcznie wykonane detale utrzymane w stylistyce typowej dla brytyjskiej marki. Sportowe fotele obciągnięto czarną skórą w odcieniu obsydianu z ozdobnymi obszyciami tworzącymi wzór karo. Kokpit zyskał także na dodaniu elementów pokrytych czarnym lakierem fortepianowym.

W roli „wisienki na torcie” w propozycji Kahn Design dla Astona Martina DB9 występuje specjalna tablica rejestracyjna głoszące „RU55ELS”.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM