MotoNews.pl

Renault Twingo i Modus w dwóch nowych wersjach

25 marca 2011

Kategoria | Premiery
Renault Twingo Modus 10

Renault Twingo i Modus zyskują dwie nowe wersje wyposażeniowe: Yahoo! i Night&Day, które zastąpią dotychczasowe wersje Expression i RipCurl/Dynamique.

Wersja Yahoo! Została stworzona we współpracy ze słynną wyszukiwarką internetową i jest przeznaczona głównie dla kierowców, którym zależy na łączności ze światem za korzystną cenę. Wersje Yahoo zostaną wyposażone w radioodtwarzacz z możliwością odtwarzania płyt CD i plików MP3 i łączami Bluetooth i Plug&Music oraz możliwością bezprzewodowego odtwarzania plików MP3 przechowywanych w smartfonach i dostępem do Internetu za pośrednictwem laptopa. Wersja Yahoo będzie także odróżniać się sposobem wykończenia wnętrza kabiny, ze specjalną tapicerką Yahoo! i błyszczącymi, białymi detalami.

Wersja Night&Day stawia na elegancję. Ma przyciemnioną tylną szybę, ciemne, metaliczne odcienie lakieru nadwozia i kabinę wykończoną skórą w połączeniu z tkaniną z błyszczącymi, czarnymi detalami. Do oferty wyposażeniowej należy także klimatyzacja, odtwarzacz płyt CD, radio i odtwarzacz plików MP3.

Zdjęcia: Renault, opracowanie: BM