MotoNews.pl

Nowy Actyon Sports z polskimi cenami

06 marca 2012

Kategoria | Premiery
SsangYong  Actyon Sports 8

Znane są już ceny nowego pickupa SsangYong Actyon Sports, który w Polsce dostępny będzie na początku maja. Nowy model SsangYonga ma łączyć w sobie użyteczność samochodu typu pickup z komfortem podróżowania autami typu SUV. Umożliwi to zastosowanie wielowahaczowego zawieszenia z tyłu, zapewniające wysoki komfort jazdy i bardzo dobre właściwości jezdne. Z finansowego punktu widzenia warto odnotować, że zakup Actyona Sports wiąże się z możliwością odliczenia VAT od zakupu auta oraz paliwa.

Nowy model oferowany jest z silnikiem Diesla o pojemności 2.0 litrów i mocy 155KM. Dostępny będzie w trzech wersjach wyposażenia Crystal, Quartz i Sapphire. Wersja podstawowa za 88.000zł posiada napęd na tylną oś, 6-stopniową manualną skrzynię biegów oraz m.in. poduszki powietrzne, ABS, ISOFIX, manualną klimatyzacje, elektycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu, elektrycznie regulowane lusterka, rozmrażacz przednich wycieraczek, regulowana kolumna kierownicy.

Wersja Quartz dostępna za 98.000zł dodatkowo wyposażona jest m.in. w napęd 4×4, wbudowany zestaw głośnomówiący, wielofunkcyjną kierownicę pokrytą skórą i felgi aluminiowe.

Cena SsangYong Actyon Sports w najbogatszej wersji wyposażenia Sapphire za 109.500zł oferuje ponadto m.in. skórzaną tapicerkę, automatyczną klimatyzację, podgrzewane fotele przednie, elektrycznie regulowany fotel kierowcy i pasażera, czujniki cofania oraz ESP.

Wszystkie modele SsangYong objęte są 5 letnią gwarancją mechaniczną.

Zdjęcia: SsangYong