MotoNews.pl

SsangYong Motors ogłasza nazwę i pokazuje wizualizacje modelu X100

28 listopada 2014

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
SsangYong 3

SsangYong ogłosił nazwę swojego nowego modelu, nad którym prace trwały przez ostatnie trzy lata, oraz przedstawił jego komputerowe wizualizacje. Nowy model SsangYonga, znanego dotychczas pod oznaczeniem projektowym X100, otrzymał imię “Tivoli”.

Ogłoszenie tej nazwy, a także prezentacja renderowanych obrazów samochodu są elementami akcji promocyjnej pojazdu przed jego premierą w Korei w styczniu 2015 roku. Tivoli to nazwa włoskiego miasta leżącego w pobliżu Rzymu. Ten popularny ośrodek wypoczynkowy słynie z bogatego dziedzictwa kulturowego, takiego jak Villa d’Este, a także wspaniałej natury. Nowy model SsangYonga, podobnie jak jego włoski imiennik, ma stać się źródłem inspiracji i ekscytacji dla swoich użytkowników, a także świadectwem bogatego dziedzictwa SsangYonga jako wyspecjalizowanego producenta samochodów typu SUV.

Oprócz nowej nazwy, SsangYong przedstawił także renderowane obrazy zewnętrza i wnętrza samochodu. “Tivoli” cechuje się dynamicznym miejskim wyglądem o modnej sylwetce, ucieleśniającym rytmiczny ruch, zgodnie z językiem projektowym SsangYonga “Nature-born Motion” – Rytmiczny, Dynamiczny, Godny. W odniesieniu do wnętrza samochodu, jego zwarty, luksusowy styl charakteryzuje się nowoczesnością ekskluzywnego foyer i wygodną przestrzennością oraz oferuje dużą łatwość z korzystania z urządzeń mobilnych. Wszystko to ma zaspokoić wymagania użytkowników dotyczące zarówno stylu, jak i funkcjonalności.

“Tivoli” wejdzie do sprzedaży w Korei w styczniu, a na rynkach światowych – w drugim kwartale 2015 roku. SsangYong włożył wiele wysiłku w poprawę jakości swojego produktu na podstawie szerokozakrojonych, analitycznych badań rynkowych, dlatego oczekuje, że jego nowy kompaktowy SUV wyznaczać będzie nowe trendy na rynkach samochodowych.

Zdjęcia: SsangYong