MotoNews.pl

Nonszalancki Jeep Wrangler według Vilnera

04 kwietnia 2012

Kategoria | Tuning  Vilner
Marka, model | ,
Vilner Jeep Wrangler 12

Jeep Wrangler to pojazd terenowy doceniany przez właścicieli zarówno podczas chłodnych dni zimowych, jak i latem, jednak nie z powodu szczególnego komfortu, jaki oferuje, lecz ze względu na to, że świetnie radzi sobie w trudnych warunkach. Po kuracji w warsztacie bułgarskiego specjalisty tuningowego, firmy Vilner, Wrangler może pochwalić się również luksusowym wnętrzem i dużą ilością dodatków na zewnątrz, które mają sprawić, że Jeep stanie się znacznie bardziej stylowy.

W kabinie Vilner wykorzystał: czarną i piaskową skórę, odpowiednio dobrane oświetlenie oraz wykończenia z materiału imitującego szylkret. Atrakcyjności dodają chromowane detale i elementy lśniące mosiężnym blaskiem.

Stuningowany Jeep Wrangler ma również dodatkowo wyciszoną kabinę, dzięki czemu poziom hałasu w niej panujący odpowiada temu, jaki znamy z coupe. Nadwozie wyposażono w sporo chromowanych dodatków, takich jak: siatka atrapy chłodnicy, obudowy lusterek bocznych i klamki drzwi oraz w nowe obręcze i światła do jazdy dziennej LED.

Zdjęcia: Vilner, opracowanie: BM