MotoNews.pl

Seat @Mii – pierwszy pojazd dostępny jedynie w Internecie

21 czerwca 2012

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Seat @Mii 3

Seat stworzył unikalną wersję swojego nowego, miejskiego modelu o nazwie @Mii. Pojazd można zamawiać jedynie w Internecie, za pośrednictwem specjalnej strony. Seat @Mii jest dostępny tylko w jednym kolorze nadwozia: ciemnoniebieskim odcieniu o nazwie „Night Blue”. Do tego dodano 14-calowe, białe obręcze kół SILVA i obudowy lusterek bocznych.

We wnętrzu znalazły się specjalne, białe wykończenia, chromowane detale, kierownica i gałka zmiany biegów obciągnięte skórą oraz system informacyjno-rozrywkowy SEAT Portable System.

Limitowana edycja @Mii bazuje na Seacie Mii w wersji wyposażeniowej Style Chic. Pojazd ma specjalne plakietki z napisem „@Mii” umieszczone na bokach. Jazdę pasażerom i kierowcy umila SEAT Sound System z sześcioma głośnikami i wspomniany już system informacyjno-rozrywkowy ze specjalnie zaprojektowaną pokrywą ułatwiającą korzystanie z funkcji audio, nawigacji i komputera pokładowego z 5-calowym ekranem dotykowym.

Mierzące 3,56 m, kompaktowe miejskie autko napędza 1-litrowy, 3-cylindrowy silnik benzynowy o mocy 75 Km/55 kW zużywające 4,7 l paliwa na 100 km i emitujący 108 g CO2 na km.

Zakupu klienci dokonują wchodząc na dedykowaną stronę stworzoną przez SEATa, gdzie bawiąc się jednocześnie konfigurują samochód swoich marzeń, a później mogą podzielić się swoim doświadczeniem z przyjaciółmi. Mogą także wybrać się w wirtualną jazdę próbną SEATem @Mii.

Zdjęcia: Seat, opracowanie: BM