MotoNews.pl

Nowa Skoda Octavia teraz także w wersji kombi

06 czerwca 2013

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Skoda Octavia Combi 2

Gama Nowej Octavii została poszerzona o wersję kombi, dostępną już od 63 500 zł. Dopłata do wersji liftback wynosi 4000 zł, niezależnie od wersji wyposażenia i silnika. W tej cenie klient otrzymuje wyjątkowo obszerne i funkcjonalne nadwozie oraz relingi dachowe w standardzie każdej wersji.

W porównaniu z wersją liftback Octavia Combi charakteryzuje się bagażnikiem o jeszcze większej pojemności – 610 litrów. Po złożeniu oparć tylnych siedzeń, wartość ta powiększa się do 1740 litrów. Przestrzeń bagażowa jest nie tylko obszerna, ale też wyjątkowo funkcjonalna dzięki przemyślanym rozwiązaniom, takim jak uchwyty czy haczyki.

Dodatkowe możliwości aranżacji tej przestrzeni daje opcjonalna, wielofunkcyjna podłoga. Dostępna jest także elektrycznie otwierana pokrywa bagażnika, która dodatkowo podnosi komfort użytkowania samochodu.

Wraz z wprowadzeniem nowego wariantu nadwozia poszerzona została również gama jednostek napędowych – m.in. o silnik 1.6 TDI/66 kW (90 KM). Do oferty wprowadzone zostały także pakiety AMAZING.

Zdjęcia: Skoda Auto Polska