MotoNews.pl

Ram 2500 dla Supermana

06 czerwca 2013

Kategoria | Premiery
Marka, model | , ,
Ram 1500 Man of Steel 7

Firma Ram Truck podjęła współpracę z Warner Bros. przy produkcji nowego filmu o przygodach Supermana, który nosi tytuł „Man of Steel” („Człowiek ze stali” – polska premiera nastąpi 21 czerwca). Ram dostarczył na plan filmowy zabytkowe modele ciężarówek, które wzięły udział w kluczowych scenach oraz przygotował specjalną wersję modelu Ram 2500.

Wyjątkowa edycja nosi nazwę Man of Steel Power Wagon i zadebiutuje publicznie w Nowym Jorku, 10 czerwca podczas światowej premiery filmu. Następnie będzie pokazywana w całych Stanach Zjednoczonych, by na końcu, po zlicytowaniu na aukcji, zasilić budżety organizacji charytatywnych.

Ciężarówka dla Supermana ma nadwozie w odcieniu „ciemnej, ceramicznej szarości” i błyszczący, czarny dach z czerwonymi akcentami. Koła ozdobiono 17-calowymi, offroadowymi obręczami z lekkich stopów pociągniętymi czarnym lakierem. Na atrapie chłodnicy i klapie tylnej umieszczono logo Supermana.

We wnętrzu, na fotelach znajdziemy szarą, skórzaną tapicerkę ze wstawkami z siatki przypominającymi kostium Supermana. Na fotelach i konsoli środkowej również umieszczono emblemat jednego z najbardziej znanych bohaterów komiksów. Szary ocień dominujący w kabinie zestawiono z czerwonymi akcentami na drzwiach, kolumnie sterowniczej i fotelach. Na schowku na rękawiczki umocowano logo „Man of Steel”, ten sam motyw zobaczymy uruchamiając ekran pokładowego komputera.

Zdjęcia: Ram, opracowanie: BM