MotoNews.pl

Prototyp Citroen Berlingo Mountain Vibe

16 lutego 2015

Marka, model | ,
Berlingo Mountain Vibe

Nowy Citroen Berlingo zostanie zaprezentowany 3 marca z okazji salonu w Genewie. Na chwilę przed premierą wersji seryjnej marka prezentuje prototyp Berlingo Moutain Vibe, który wyraża optymizm i energię. Prototyp Berlingo Moutain Vibe oferuje dodatkowe wyposażenie umożliwiające odkrywanie natury, wędrówki po bezdrożach i zdobywanie szczytów i pretenduje do roli idealnego partnera dla wszystkich miłośników wolności i sportów plenerowych.

Z okazji Salonu w Genewie nowy Citroen Berlingo zostanie zaprezentowany w wersji zachęcającej do aktywnego spędzania wolnego czasu i intensywnego przeżywania każdej chwili. Samochód zapewnia dzięki swej funkcjonalności praktyczne możliwości cieszenia się życiem pełnym wrażeń i przyjemności.

Odważna stylistyka zewnętrzna prototypu Berlingo Moutain Vibe wywołuje chęć pokonywania najbardziej peryferyjnych dróg plenerowych. Nadwozie zostało podkreślone liniami topograficznymi, które inspirują do porzucenia wytyczonych tras i zmierzenia się z bezdrożami. Oryginalny styl graficzny w kolorze różowym podkreśla osobowość prototypu. Ten sam odcień został użyty do podkreślenia świateł przeciwmgielnych, a także detali relingów dachowych, tworząc świeży i optymistyczny duet z lakierem nadwozia.

Uzupełnieniem zewnętrznego stylu są wykończenia nadkoli i dolnego pasa nadwozia. Opony są wyposażone w dedykowane łańcuchy śniegowe. Funkcja Grip Control jest gwarancją łatwego i bezpiecznego pokonywania górskich tras, a obszerny bagażnik mieści sprzęt do wysokogórskich wypraw, deskę snowbordową oraz rakiety.

Siedzenia we wnętrzu są pokryte surowym materiałem Gris LIBERIA z różowymi przeszyciami. Kolorowy akcent dywaników ożywia kabinę i potwierdza przyjazny charakter Berlingo Moutain Vibe.

Praktyczny i innowacyjny prototyp Moutain Vibe nadaje nowej odsłonie dobrze znanego Citroena Berlingo świeżości i witalności oraz potwierdza jego niepodważalną pozycję wzorcowego samochodu rekreacyjnego w kategorii vanów.

Zdjęcia: Citroen